date_range سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۵۱:۰۰ ب.ظ

خدمت بی‌منت به مردم بهترین شیوه تجلی آرمان‌های انقلاب

خدمت بی‌منت به مردم بهترین شیوه تجلی آرمان‌های انقلاب
منبع خبر: صدا و سیما

نماینده ولی‌فقیه در گیلان: تلاش برای ارتقای خدمات در مناطق محروم می‌تواند به بهترین وجهی آرمان‌های انقلاب را تجلی کند.

خدمت بی‌منت به مردم بهترین شیوه تجلی آرمان‌های انقلاببه گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز گیلان نماینده ی ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت امروز در دیدار مدیرکل و جمعی از کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با گرامیداشت سی و نهمین سالگشت صدور فرمان تاریخی امام راحل مبنی بر تاسیس حساب ۱۰۰ و تشیکل بنیاد مسکن تصریح کرد : مبنای کار در این نهاد انقلابی خدمت صادقانه به افراد نیازمند و مستضعف است و در این راستا تلاش برای ارتقای خدمات در مناطق محروم می تواند به بهترین وجهی آرمان های انقلاب را تجلی کند.
آیت الله رسول فلاحتی با تاکید بر استحکام هر چه بیشتر و رعایت مقررات فنی در روند احداث سازه ها تصریح کرد : پیوست فرهنگی اجرای طرح ها از الزاماتی است که می تواند برای احیای فرهنگ معماری بومی مثمر ثمر باشد.
وی رعایت معیارهای محیط زیست و اولویت بخشی به طرح ها را از نکات بارز فعالیت های عمرانی دانست و گفت : رعایت این شاخص ها می تواند روند همگرایی و تعامل دستگاه های دولتی را برای ارتقاء بهره وری و خدمت صادقانه و اثر گذار به عموم مردم افزایش دهد.
خدمت بی‌منت به مردم بهترین شیوه تجلی آرمان‌های انقلابنماینده ی ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت در بخش دیگری از سخنان خویش شایسته سالاری را از الزامات مدیریت در نظام اداری دانست و ساده زیستی و همگانی مسئولان با مجموعه ی کارکنان را رمز موفقیت آنان در ایفای وظایف محوله برشمرد.
آیت الله رسول فلاحتی همچنین انعکاس رسانه ایی فعالیت های عمرانی بنیاد مسکن در مناطق روستایی و محروم را عامل آگاهی افکار عمومی از عملکرد نهادهای انقلابی توصیف کرد و گفت : این امر مهم روحیه ی امید و خودباوری را در جامعه تقویت می کند.
مدیرکل بنیاد مسکن گیلان نیز در این دیدار از فعالیت های این نهاد در حوزه های ساخت و مقاوم سازی مسکن روستایی ، تهیه و اجرای طرح های هادی و توسعه زیرساخت ها در مناطق محروم استان گزارش داد و گفت : در زمان کنونی برای همه ۲ هزار و ۶۰۰ روستای بالای ۲۰ خانوار گیلان طرح هادی تهیه و ۳۹ درصد آن اجرا شده است.
محمد اکبر زاده با بیان اینکه تاکنون 110 هزار سند روستایی به روستائیان تحویل داده شده تصریح کرد : امسال نیز ۱۵ هزار سند خانه های روستایی به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.
وی همچنین اجرای موفقیت آمیز طرح صدور سند مالکیت در مناطق روستایی گیلان را موجب واگذاری ماموریت صدور سند در ۴۲ شهر زیر ۲۵ هزار خانوار استان از سوی دولت اعلام کرد و گفت : از این پس این کار مهم در دستور کار بنیاد مسکن گیلان قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام پورابراهیم مُسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن گیلان به اقدامات فرهنگی انجام شده در این نهاد برای ارتقاء خدمات به مناطق محروم و روستایی اشاره کرد و گفت : ارتقای فرهنگ درون سازمانی و تکریم ارباب رجوع از اولویت های فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای افزایش بهره وری است.

تصویرها
خدمت بی‌منت به مردم بهترین شیوه تجلی آرمان‌های انقلاب
خدمت بی‌منت به مردم بهترین شیوه تجلی آرمان‌های انقلاب
نمایش موجودیت‌ها