date_range شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۵۵:۰۰ ب.ظ

رونق دوباره 151 واحد تولیدی در خراسان‌رضوی

رونق دوباره 151 واحد تولیدی در خراسان‌رضوی
منبع خبر: صدا و سیما

151 واحد تولیدی خراسان‌رضوی که به علت مشکلات بانکی، چک برگشتی و بدهی معوق در وضعیت تعطیلی یا نیمه‌تعطیلی بود، دوباره رونق گرفت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: رونق دوباره 151 واحد تولیدی در خراسان‌رضویحمایت از این 151 واحد تولیدی، علاوه بر تثبیت اشتغال و تولید، در برخی از موارد منجر به افزایش تولید آنها شده است.

ابراهیم ناصری افزود: از ابتدای پارسال تاکنون هفت هزار و 200 میلیارد ریال تسهیلات به یکهزار و 88 واحد تولیدی خراسان رضوی اختصاص یافته که بخش عمده این تسهیلات در قالب سرمایه در گردش به واحدها پرداخت شده است.

وی اظهار کرد: هم اکنون 394 واحد تولیدی در استان تعطیل است که بیشتر آنها اقدامات مناسب و به موقع برای تغییر محصولات تولیدی خود را بر اساس تغییرات و خواسته ها و نیازهای مصرف کننده انجام نداده اند.

خراسان رضوی با برخورداری از سه هزار و 19 طرح صنعتی در دست اجرا با سرمایه گذاری 277 هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 92 هزار و 600 نفر از نظر تعداد طرح و اشتغال پس از استان های اصفهان، یزد و مازندران رتبه چهارم کشور را دارد.

از ابتدای پارسال تاکنون 344 فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری 37 هزار و 848 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای هشت هزار و 657 نفر در استان صادر شده است.

تصویرها
رونق دوباره 151 واحد تولیدی در خراسان‌رضوی
نمایش موجودیت‌ها