date_range پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۵۸:۰۰ ب.ظ

در جلسه با مسئولان آزادی؛ وزیر ورزش: آزادی باید برای جشن ملی آماده شود

در جلسه با مسئولان آزادی؛ وزیر ورزش: آزادی باید برای جشن ملی آماده شود
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|فوتبال

نشست هماهنگی فراهم کردن امکانات مناسب میزبانی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ایران برگزار شد.


در جلسه با مسئولان آزادی؛ وزیر ورزش: آزادی باید برای جشن ملی آماده شودبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جو‌انان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در جمع مسئولان ذیربط آماده سازی ورزشگاه آزادی برای میزبانی مسابقات نیمه نهایی و نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس نماینده همه کشور است و حق فوتبال و مردم ایران است که نماینده کشورشان در فینال آسیا حاضر باشد. تجربه نشان داده که ما مردم روزهای سخت و دشوار هستیم این وضعیت را در بازی رفت پرسپولیس مقابل السد دیدیم.


وی افزود: باید تمام امکانات لازم برای میزبانی شایسته بازی برگشت و انشااله فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده شود و در واقع شرایطی را مهیا کنیم که ورزشگاه آزادی آماده یک جشن ملی باشد.


وزیر ورزش و جوانان درباره حضور تماشاگران و حمایت از نماینده ایران در بازی برگشت مقابل السد گفت: بازی بسیار ‌دشواری پیش رو داریم و حضور صد هزار تماشاگر پرشور در روز بازی مقابل السد عامل مهمی در موفقیت پرسپولیس به عنوان نماینده ورزش و فوتبال ایران است.

سلطانی فر از همه مدیران فدراسیون فوتبال و شرکت توسعه و نگهداری خواست تمام اهتمام خود را برای فراهم کردن شرایط مناسب برای میزبانی در بازی برگشت نیمه نهایی و فینال آسیا بکار ببندند و همه منابع و اعتبارات لازم را وزارت ورزش و جوانان برعهده خواهد گرفت.

تصویرها
در جلسه با مسئولان آزادی؛ وزیر ورزش: آزادی باید برای جشن ملی آماده شود
نمایش موجودیت‌ها