date_range یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۵:۱۶:۰۰ ب.ظ

قدردانی از پیشکسوتان و فعالان روابط عمومی سازمان‌ها در بندرعباس

قدردانی از پیشکسوتان و فعالان روابط عمومی سازمان‌ها در بندرعباس
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: فرهنگ و هنر|دولت

در مراسمی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از پیشکسوتان روابط عمومی و فعالان برتر این عرصه در بندرعباس قدردانی شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما خلیج فارس، دبیر برگزاری این مراسم گفت: در این مراسم از بازنشستگان، روابط عمومی دو دستگاه اجرایی که در وزارت خانه‌های خود حائز رتبه شده بودند و سه روابط عمومی فرمانداری شهرستان‌ها تجلیل شد.
فاطمه رکن الدینی افزود: به منظور ارتقای دانش روابط عمومی ها، بعد از ماه مبارک رمضان دوره آموزشی ویژه فعالان این بخش در استان برگزار می‌شود.
وی گفت: با هدف ایجاد انگیزه بین روابط عمومی‌ها تلاش می‌شود تا سال آینده جشنواره‌ای برای روابط عمومی‌ها در هرمزگان برگزار شود.
استاندار هرمزگان نیز در این مراسم با تبریک روز ارتباطات گفت: روابط عمومی‌ها نقش مهمی در موفقیت کاری یک سازمان، نهاد و یا یک ارگان دارند.
فریدون همتی افزود: همه ما در کنار کار‌های اجرایی وظیفه مهمی در اطلاع رسانی به موقع، دقیق و امیدوارانه از فعالیت‌ها به جامعه برعهده داریم.
وی گفت: در شرایط کنونی روابط عمومی‌ها در خط مقدم مقابله با جنگ نرم دشمنان قرار دارند و باید خدمات دولت و دستگاه‌های خود را به درستی برای جامعه بازگو کنند.
استاندار هرمزگان همچنین برنامه ریزی صحیح در جهت پیشبرد اهداف سازمان ها، ارائه خلاقیت و ارتباط و تعامل بیشتر با مردم و رسانه‌ها را از وظایف روابط عمومی‌ها دانست.
اجرای گروه تواشیح و هنرنمایی گروه آنامیس میناب از دیگر بخش‌های این مراسم بود.
در تقویم کشور بیست و هفتم اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی نام گذاری شده است.
نمایش موجودیت‌ها