date_range دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۱۲:۰۰ ب.ظ

به میزبانی آکادمی ملی المپیک؛ آخرین تمرین بانوان جوجیتسو در تهران

به میزبانی آکادمی ملی المپیک؛ آخرین تمرین بانوان جوجیتسو در تهران
منبع خبر: صدا و سیما
دسته خبری: ورزش|جودو

آخرین جلسه تمرینی تیم ملی جوجیتسو بانوان صبح امروز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

به میزبانی آکادمی ملی المپیک؛ آخرین تمرین بانوان جوجیتسو در تهرانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش؛ پس از برگزاری دومین مرحله از رقابت‌های انتخابی و درون اردویی تیم ملی جوجیتسو بانوان که بین نفرات دوم، سوم و چهارم اوزان ۴۹- و ۷۰- کیلوگرم برگزار شد، در نهایت سمیه محمدخانی، تینا جعفری و زهرا شاه حیدری در وزن ۴۹- کیلوگرم و سارا حسنوند، سارا مشفق و مینا قره خانی در وزن ۷۰- کیلوگرم جواز حضور در سومین مرحله از اردو‌های آماده‌سازی این تیم را کسب کردند.
سومین مرحله از اردو‌های آماده‌سازی تیم ملی جوجیتسو بانوان اواسط اردیبهشت زیرنظر سوده کمندانی به عنوان مربی و مهسا روحی بدنساز این تیم، با حضور ۱۴ ورزشکار به میزبانی آکادمی ملی المپیک برپا می‌شود که در این اردو سومین مرحله از مسابقات انتخابی در اوزان ۶۲- و ۵۵- کیلوگرم، برگزار خواهد شد.
ناهید پیرهادی، زهرا شاه حیدری، تینا جعفری، سمیه محمدخانی، نسیم محمدی، سمانه سهیلی، زهرا شاه احمدی، پریسا حیدری، مهسا مجیدی، مینا قره‌خانی، سارا مشفق، سارا حسنوند، فاطمه آقاجانی و خدیجه رضایی نفرات حاضر در اردو‌های تدارکاتی هستند.
مسابقات جوجیتسو قهرمانی آسیا اواسط تیر به میزبانی قزاقستان برگزار می‌شود که تیم جوجیتسو بانوان در دو سبک "نوازا" و "فایت" در این رقابت‌ها شرکت می‌کند. اعضای این تیم پس از مسابقات قهرمانی آسیا، خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده خواهند کرد.
تصویرها
به میزبانی آکادمی ملی المپیک؛ آخرین تمرین بانوان جوجیتسو در تهران
نمایش موجودیت‌ها