date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۰۳:۰۰ ب.ظ

پیروزی نفت و گاز گچساران در اصفهان

پیروزی نفت و گاز گچساران در اصفهان
دسته خبری: ورزش|هندبال

بانوان نفت و گاز گچساران در هفته دهم لیگ برتر هندبال بانوان کشور موفق شدند اصفهانی‌ها را در خانه شکست دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، در هفته دهم سیزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان امروز با سه دیدار برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در این هفته تیم هیئت هندبال اصفهان میزبان تیم نفت و گاز گچساران بود که شاگردان اعظم صمیمی در این دیدار موفق شدند اصفهانی‌ها را در خانه خودشان شکست دهند.

گفتنی است، این مسابقه که امروز  در سالن هیات هندبال هندبال اصفهان برگزار شد با نتیجه 31 بر 16 به سود تیم هندبال نفت گچساران به پایان رسید.

در ادامه این گزارش، در این هفته تیم شهید چمران لارستان صدرنشین لیگ برتر قرعه استراحت را دارد.

به گزارش فارس، نتایج کامل هفته دهم لیگ برتر هندبال بانوان به این ترتیب: هیئت هندبال اصفهان 16- نفت و گاز گچساران 31، بهمن بهبهان 17- تاسیسات دریایی تهران 27، هیئت هندبال کردستان 29- شهرداری شاهین شهر41 به کار خود در این هفته پایان داد.

در ادامه این گزارش، در پایان این هفته تیم تاسیسات دریایی تهران با کسب دو امتیاز ، 16 امتیازی شد و  صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

همچنین تیم شهید چمران لارستان با 14 امتیاز و داشتن یک بازی کمتر به رده دوم و  تیم نفت و گاز گچساران با یک بازی کمتر 14 امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفته است.

گفتنی است، تیم شهرداری شاهین شهر 8 امتیازی، هیات هندبال اصفهان 4 امتیازی ،تیم هندبال کردستان 4 امتیازی و بهمن فرازمند با یک بازی کمتر بدون امتیاز در رده‌های دیگر جدول به ترتیب قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/ن

نمایش موجودیت‌ها