date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

طرح نظارت بر بهداشت پایگاه‌های تابستانی البرز آغاز شد

طرح نظارت بر بهداشت پایگاه‌های تابستانی البرز آغاز شد
دسته خبری: جامعه|تحصیل

کرج - ایرنا- معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش البرز گفت: طرح نظارت بر بهداشت پایگاه‌های تابستانی غنی‌سازی اوقات فراغت و پروژه مهر 97 مدارس با مشارکت 310 مراقب سلامت در این استان آغاز شد.

فرشید علیزاده روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مراقبان در 400 پایگاه تابستانی غنی سازی اوقات فراغت که برای دانش آموزان البرز در مدارس و کانون های فرهنگی تربیتی فعال شده ، خدمات لازم در حوزه بهداشت جسمی و روحی به دانش آموزان ارائه می دهند.
وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش البرز در مدارس نیاز به مربیان بهداشت بیشتری با توجه به جمعیت دانش آموزی بالای استان دارد، اظهارداشت: یکی از محورهای مهم بهداشت مدارس را ساماندهی مراقبان سلامت و بهداشت دانش آموزان در تابستان و در طول سال تحصیلی تشکیل می دهد.
وی از حفظ ، ارتقاء و بهبود سلامت دانش آموزان در مدارس البرز به عنوان یکی از شاخص های مهم این معاونت در طول سال تحصیلی در نواحی و مناطق هشتگانه آموزشی و پرورش یاد کرد.
علیزاده خاطرنشان شد: با مشارکت کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی البرز در طول سال تحصیلی برای دانش آموزان برنامه های مختلف آموزشی و اقدامات پیشگیرانه برگزار می شود.
وی یادآور شد: در مدارس روستایی البرز نیز مسئولیت دانش آموزان را بهورزان مراکز بهداشتی برعهده دارند.
استان البرز 460 هزار دانش آموز دارد.
نمایش موجودیت‌ها