date_range شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

رضاوند: بردن فولاد در گرمای 50 درجه آسان نبود/ تا الان بد امتیاز نگرفته‌ایم

رضاوند: بردن فولاد در گرمای 50 درجه آسان نبود/ تا الان بد امتیاز نگرفته‌ایم
دسته خبری: ورزش|فوتبال

هافبک تیم فوتبال سایپا اعتقاد دارد که این تیم تا به اینجای مسابقات لیگ برتر بد امتیاز نگرفته است.

آرش رضاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد پیروزی تیمش برابر فولاد خوزستان گفت: ما بازی بسیار سختی در پیش داشتیم و گرمای اهواز هم کار بازیکنان سایپا را سخت‌تر می‌کرد. با این حال توانستیم سه امتیاز مهم در اهواز بگیریم. شکست دادن فولاد در گرمای 50 درجه اصلاً آسان نبود. در بازی بعدی هم میزبان نفت مسجدسلیمان هستیم و این فرصت را داریم که خودمان را در جایگاه بهتری قرار دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که «آیا قبول داری موقعیت‌های فولاد در این بازی بیشتر از سایپا بود؟»، خاطر نشان کرد: آنها میزبان بودند و این طبیعی بود که بیشتر فشار بیاورند و مالک توپ باشند، ولی موقعیت‌های ما کمتر از فولاد نبود. وقتی گل اول را زدیم خودم یک موقعیت داشتم که اگر تبدیل به گل می‌شد در همان نیمه اول کار را تمام می‌کردیم. چند بازیکن دیگر ما از جمله رمضانی هم برای گل زدن موقعیت داشتند.

هافبک تیم فوتبال سایپا با اشاره به عملکرد این تیم در شش بازی گذشته تصریح کرد: ما بد امتیاز نگرفته‌ایم و الان جدا از پدیده که خوب امتیاز جمع کرده است، بقیه تیم‌های بالای جدول، نزدیک به هم هستند. ما قطعاً می‌توانیم در هفته‌های آینده نتایج بهتری بگیریم.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها