date_range چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۰۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 6 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

بهروان: بهتر بود کمیته انضباطی رای سوپرجام را اعلام می‌کرد

بهروان: بهتر بود کمیته انضباطی رای سوپرجام را اعلام می‌کرد
دسته خبری: ورزش|فوتبال

رئیس اسبق کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: بهتر بود مسئله سوپرجام با تعامل حل می‌شد و در غیر این صورت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد این مسابقه اعلام رای می‌کرد.

غلامرضا بهروان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اتفاقات رخداده برای سوپرجام اینکه اعلام شد پرسپولیس قهرمان این مسابقه است اظهار داشت: سوپرجام مسابقه‌ای است که در آیین نامه مسابقات آمده است و در چند سال گذشته این مسابقات برگزار می‌شده، مسابقه‌ای که نمادین است و درواقع جشن ورود به فصل جدید نامیده می‌شود.

وی افزود: برنده این مسابقه نه قهرمان لیگ می‌شود، نه سهمیه آسیایی می‌گیرد، بلکه یک جام نمادین را دریافت می‌کند. بهتر بود که مشکلات پیش‌آمده برای سوپرجام این فصل با تعامل و دوستانه حل می‌شد و طرفین به یک نقطه‌نظر مشترک می‌رسیدند. استقلال درخواست تعویق زمان بازی را داده بود و از طرفی هم سازمان لیگ زمان دیگری را نمی‌توانست برای برگزاری این بازی تعیین کند، زیرا ۴ مرداد لیگ شروع می‌شد.

بهروان درمورد اینکه مسئولان استقلال اعلام کرده بودند در تاریخ ۲۹ تیر در تهران حضور ندارند، گفت: به هر حال به عقیده من بهتر بود که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد این مسابقه اعلام رای می‌کرد و کمیته مسابقات گزارشی از اتفاقات سوپرجام به کمیته انضباطی می‌داد ومسئولان انضباطی رای سوپرجام را اعلام می‌کردند زیر طبق ماده ۸۴ آیین نامه مسابقات زمانی که تیمی به محل مسابقه در ورزشگاه نیاید، کمیته مسابقات می‌تواند یک بازی را ۳ بر صفر اعلام کند، بنابراین اعلام پیروزی ۳ بر صفر سوپرجام کمی عجولانه به نظر می‌‌رسد یا اگر استقلال انصراف کتبی از مسابقه داده است که در آن صورت اعلام این رای اشکالی ندارد، زیرا یک تیم اعلام کرده که در مسابقه حاضر نمی‌شود.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها