date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۴۸:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

یک مدال نقره نتیجه تلاش دوومیدانی‌کاران قم در انتخابی تیم ملی

یک مدال نقره نتیجه تلاش دوومیدانی‌کاران قم در انتخابی تیم ملی
دسته خبری: ورزش|دوومیدانی

رئیس هیئت دوومیدانی استان قم گفت: یک نشان نقره و رتبه یازدهم رده‌بندی تیمی رهاورد دوومیدانی‌کاران قم از پیکارهای داخل سالن قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بود.

علی رضایی امروز در گفت‌ وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به منظور شناخت برترین‌ها برای دعوت به اردوی آماده‌سازی تیم اعزامی ایران به پیکارهای 2018 داخل سالن قهرمانی آسیا برگزار شد.

وی ادامه داد: در روز نخست این پیکارها دوومیدانی‌ کاران رشته‌های پرتاب وزنه، پرش ارتفاع، 3 هزار متر، 60 متر، پرش سه‌گام و 800 متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که موفقیت ارزنده برای تیم منتخب هیات دوومیدانی قم در این روز کسب مدال نقره پیکارهای رشته پرتاب وزنه بود.

رئیس هیات دوومیدانی استان قم افزود: نماینده قم در رشته پرتاب وزنه رقابت‌های انتخابی تیم ملی دوومیدانی محمدحسین اسکندری بود که با تجربه دو دوره حضور در پیکارهای آسیایی و بعد از سپری کردن مراحل سخت آماده‌سازی، با انگیزه بالای برای کسب مدال به میدان رفت.

وی ابراز کرد: اسکندری با هدف راهیابی به تیم ملی دوومیدانی ایران برای حضور در هشتمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا در این رشته عملکرد بسیار خوبی داشت و تنها با اختلاف یک سانتیمتر نسبت به نفر اول، روی جایگاه دوم ایستاد و نایب‌قهرمان شد.

رضایی افزود: در پایان پیکارهای رشته پرتاب وزنه شاهین مهردلان از تیم هیات خراسان رضوی با پرتاب 18 متر و 66 سانتیمتر در جایگاه نخست ایستاد، محمدحسین اسکندری از تیم هیات قم با پرتاب 18 متر و 65 سانتیمتر در مکان دوم قرار گرفت و شاهین جعفری از تیم تهران (الف) با پرتابی به میزان 18 متر و 52 سانتیمتر رده سوم را کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد: در روز دوم نیز مسابقات رشته‌های 400 متر، پرش با نیزه، 60 متر با مانع نهایی، 1500 متر، چهار در 400 متر امدادی، پرش طول و هفتگانه به انجام رسید اما از این مواد مدال و عنوانی به نماینده‌های قم نرسید تا با کسب یک نشان نقره، تیم قم در رده‌بندی نهایی مقام یازدهم را کسب کند.

رئیس هیات دوومیدانی استان قم در پایان اظهار کرد: این مسابقات در سالن سرپوشیده آفتاب مجموعه ورزشی انقلاب تهران به انجام رسید و در نهایت تیم‌های تهران (الف)، خراسان‌رضوی، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، خوزستان، مازندران، فارس، لرستان، ایلام، اصفهان و قم مقام‌های اول تا یازدهم را کسب کردند.

انتهای پیام/ی

نمایش موجودیت‌ها

آگهی