date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۳۲:۰۰ ب.ظ

شفر: نمی‌توانستیم که تا پایان فصل گل نخوریم

شفر: نمی‌توانستیم که تا پایان فصل گل نخوریم
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: طبیعی بود که نمی‌توانستیم تا پایان فصل بدون دریافت گل به بازی‌های‌مان ادامه بدهیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ،‌ وینفرد شفر پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: ما امروز گل خوردیم. طبیعی بود که نمی‌توانستیم تا پایان فصل بدون دریافت گل به بازی‌های‌مان ادامه بدهیم.

به قربانی گفتم در این فصل یکی از گل‌های مهم را برای ما می‌زنی
وی افزود: در دقایق آخر یک موقعیت بسیار خوب برای گلزنی داشتیم. اگر آن توپ را گل می‌کردیم همه خوشحال بودند. بچه‌های ما در پایان بازی ناراحت بودند. به آنها گفتم برای چه ناراحت هستید؟ ما خوب بازی کردیم، در حالی که سرور جپاروف را نداشتیم، محسن کریمی مصدوم شد و داریوش شجاعیان هم همین‌طور. ما با این شرایط خوب بازی کردیم. به علی قربانی هم گفتم که تو در این فصل یکی از گل‌های مهم را برای ما می‌زنی. او ناراحت بود اما به او گفتم ناراحت نباشد.

بازی امروز نشان داد در پست جپاروف چه کار سختی داریم
سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: بازی سختی برای ما بود. این بازی نشان داد در پست سرور جپاروف چه کار سختی داریم و او از بازی بعدی به ترکیب ما اضافه می‌شود و بازی می‌کند.

اگر می‌شد می‌خواستم جپاورف را به زمین بفرستم!
شفر در خصوص اینکه آیا از تعویض‌هایش راضی بوده یا نه، گفت: بله، اگر می‌شد می‌خواستم جپاورف را به زمین بفرستم، اما او را روی نیمکت نداشتیم. آن موقع در چنین شرایطی باید فکر می‌کردیم که باید چه تعویضی انجام بدهیم. در نیمه دوم داریوش شجاعیان در پست جپاروف بازی کرد، اما او کمی مصدومیت داشت، در حالی که ما به یک بازی خیلی قوی در این پست نیاز داشتیم. ما هم با داریوش شجاعیان و هم بدون او موقعیت گلزنی داشتیم.

ادامه دارد...

نمایش موجودیت‌ها