date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۳۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

امسال پرونده مسکن مهر در اردبیل بسته می‌شود

امسال پرونده مسکن مهر در اردبیل بسته می‌شود

اردبیل - سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: امسال با واگذاری واحدهای باقی‌مانده پرونده مسکن مهر در این استان بسته می‌شود.

شهرام باباخانی عصر پنجشنبه در بازدید از واحدهای مسکن مهر در اردبیل اضافه کرد: سهم این استان از طرح مسکن مهر ۴۱ هزار و ۳۷۸ واحد بود که از این تعداد ۳۹ هزار و ۴۹ واحد به متقاضیان واگذار شده است.

وی با بیان اینکه از تعداد واحدهای باقی مانده نیز هزارو ۹۱ واحد تکمیل و آماده واگذاری است، ادامه داد: مابقی واحدهای باقیمانده نیز تاحدودی اجرا شده اما به دلیل مشکلات حقوقی و اختلاف بین اعضای تعاونی هنوز تکمیل نشده است.

سرپرست معاونت بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی استان با تاکید بر اینکه تلاش می شود مشکلات این واحدها نیز رفع و روند اجرایی آن از سر گرفته شود، متذکر شد: از مجموع واحدهای مشکل دار ۶۴۸ واحد مربوط به یکی از تعاونی ها بوده و ۵۲۸ واحد دیگر نیز ۶۰ درصد اجرا شده است.

وی با بیان اینکه درصدد هستیم با رفع مشکلات و نواقصات این واحدها نیز تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسند، بیان داشت: هزار و ۹۱ واحد آماده افتتاح نیز بزودی با حضور مسئولان کشوری به بهره برداری خواهد رسید.

باباخانی اداره راه و شهرسازی را متولی ساخت مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر عنوان کرد و افزود: تمام واحدهای واگذار شده در اختیار متقاضیان بوده و هیچ واحدی در این شهرها بدون متقاضی نیست.

وی با بیان اینکه تنها ۵۲ واحد مسکن مهر در شهرستان کوثر تاکنون بدون متقاضی بوده است، تصریح کرد: متولی ساخت مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر بنیاد مسکن است و روند کار از سوی این بنیاد دنبال می شود.

نمایش موجودیت‌ها