date_range سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۰۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

پارس‌خودرو از تاخیر در تحویل خودرو پوزش خواست

پارس‌خودرو از تاخیر در تحویل خودرو پوزش خواست
دسته خبری: اقتصاد|خودرو

تهران- ایرنا- شرکت پارس‌خودرو در اطلاعیه‌ای از تاخیر در تحویل بموقع خودروهای ثبت‌نامی این شرکت عذرخواهی و برای عرضه خودروهای جایگزین یا پرداخت اصل ودیعه مشتریان همراه با جرایم تاخیر و سود مشارکت اعلام آمادگی کرد.

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه امروز (سه شنبه) اعلام کرده که تولیدات گروه رنو شامل تندر 90، پارس تندر، ساندرو و ساندرو استپ وی در شرکت پارس خودرو کاهش یافته است.
در اطلاعیه یاد شده، دلیل این اتفاق، تعلیق فعالیت های شرکت رنو فرانسه در ایران به سبب خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته ای (برجام) و اعمال تحریم علیه صنعت خودرو کشور اعلام شد که «این امر زمینه بروز تاخیر در تحویل این محصولات به مشتریان را فراهم کرده است».
در این اطلاعیه تاکید شده است: مذاکره با شرکت رنو پارس به عنوان نماینده شرکت رنو در ایران برای رفع مشکلات تولید ادامه دارد.
شرکت پارس خودرو اعلام کرد: دعوتنامه برخی تعهدات معوق (بخش نخست تعهدات استپ وی اتوماتیک خردادماه) از شنبه (هفتم مهرماه) صادر و برای مشتریان ارسال می شود.
«در آینده نزدیک برای مشتریانی که درخواست دریافت خودرو جایگزین را دارند، محصولات گروه خودروسازی سایپا معرفی می شود. همچنین مشتریانی که درخواست انصراف از خرید و دریافت وجه خود را دارند می توانند با ارائه درخواست خود در یک هفته مبلغ واریزی به همراه سود مشارکت و جرائم تاخیر را دریافت کنند».
بر پایه اطلاعیه شرکت پارس خودرو، هنگام تحویل خودرو نیز جرائم تاخیر و سود مشارکت بر اساس قرارداد محاسبه و پرداخت می شود.
معاون مدیرعامل شرکت فرانسوی رنو ششم مردادماه امسال اعلام کرد این شرکت به احتمال زیاد فعالیت های خود را در ایران پایان خواهد داد.
تیری بولوره افزود: ما به دنبال فرصت های تجاری جدید بویژه در آفریقا هستیم تا فرصت های از دست رفته در ایران را جبران کنیم.

نمایش موجودیت‌ها