date_range جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۳۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سبحانی: باید برای کسب مدال طلا در اندونزی بجنگم/ ووشوکاران چینی باید از ما بترسند

سبحانی: باید برای کسب مدال طلا در اندونزی بجنگم/ ووشوکاران چینی باید از ما بترسند
دسته خبری: ورزش|جودو

ملی‌پوش تیم ساندا ووشو ایران گفت: از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار داردم و تنها باید در بازی‌های آسیایی برای کسب مدال طلا بجنگم

رضا سبحانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، در خصوص شرایط خود در آستانه بازی‌های آسیایی اظهار داشت: خدا را شکر بعد از پشت سر گذاشتن اردوهای تیم ملی در حال حاضر در شرایطی خوبی قرار دارم. از ابتدای هفته نیز با رژیم غذایی به دنبال کاهش وزن هستم تا با شرایط ایده‌آل در اندونزی حضور داشته باشم. از لحاط روحی و روانی نیز احساس می‌کنم از آمادگی خوبی برخوردار هستم و تنها باید در اندونزی بجنگم تا با کسب مدال طلا بازگردم.

وی تصریح کرد: حضور در بازی‌های آسیایی اولین تجربه من در وزن 56 کیلوگرم خواهد بود. من سالیان سال در وزن 60 کیلو حضور داشتم اما حضور در وزن جدید باعث خواهد شد حریفان برای من سبک‌تر باشند و کار راحتری داشته باشم. امیدوارم با شکست تمام رقبای خود به مدال طلا دست پیدا کنم. در سالیان اخیر امکان حضور در تیم ملی را پیدا نمی‌کردم اما برای بازی‌های آسیایی با تمام وجود مبارزه کردم تا مسافر بازی‌های آسیایی باشم و قطعا از این فرصت استفاده خواهم کرد.

ملی‌پوش وزن 56 کیلوگرم تیم ملی ووشو در خصوص مبارزه با حریف چینی گفت: اصلا به حریف چینی فکر نمی‌کنم و اعتقاد دارم با توجه به عملکرد ووشو ایران  آنها باید از مبارزه با ما بترسند. قطعا آنها می‌دانند حضور ورزشکاران ایرانی در اوزان آنها برایشان دردسرساز خواهد بود. روحیه همه بازیکنان تیم ملی نیز برای کسب موفقیت بالا است.

سبحانی در خصوص حضور محسن محمدسیفی در ترکیب تیم ملی بیان کرد: حضور سیفی در اردوهای تیم ملی کمک زیادی به ما کرد و تلاش می‌کنیم از تجربیات حضور او در دو دوره بازی‌های آسیایی استفاده کنیم. سیفی نیز با صحبت کردن با بچه‌ها ما را با شرایط و جو بازی‌های آسیایی آشنا کرده است و نکات بسیار مثبتی زیادی در خصوص شرایط جوی مسابقات و برهم ریختن تمرکز حریفان به ما گفته است.

وی در پایان در خصوص نتایج تیم ساندا در بازی‌های آسیایی اندونزی خاطر نشان کرد: ما در دوره گذشته موفق به کسب یک طلا، یک نقره و یک برنز شدیم اما اعتقاد دارم با وجود کار سختی که در این دوره داریم، صد در صد نتایج بهتری را کسب خواهیم کرد. قطعا همه ورزشکاران برای کسب مدال طلا می‌جنگند اما امیدوار هستم هر چهار نفر با کسب مدال طلا به ایران بازگردیم.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها