date_range یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۰۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

حمله ترویستی امروز در اهواز نشان از ذلت دشمنان است

حمله ترویستی امروز در اهواز نشان از ذلت دشمنان است
دسته خبری: سیاست|دولت

دشتی- فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: اگر امروز شاهد برخی حوادث ترویستی در برخی از نقاط شهرها از جمله اهواز هستیم نشان ازذلت و خاری دشمنان انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار پاسدار علی رزمجو عصر شنبه در مراسم رژه نیروهای مسلح با بیان اینکه تداوم قیام ابا عبدالحسین(ع) اراده الهی است، اظهار داشت: خداوند اراده فرموده نهضت ابا عبدالله الحسین(ع) نسل به نسل پایدار بماند و این پایداری در انقلاب و دوران هشت سال دفاع مقدس احیاء شد و این ویژگی ها در سراسر جبهه ها نمود پیدا کرد.

وی افزود: ایثار، فداکاری، ازخودگذشتگی، جان فشانی و غیره که در یاران ابا عبدالله الحسین(ع) رقم خورد در کربلاهای خوزستان و قله های غرب و آبهای نیلگون خلیج فارس نیز رقم خورد.

رزمجو بیان کرد: در دوران دفاع مقدس با انسجام، وحدت، اتحاد و همدلی ایستادگی کردم و در مقابل رژیم بعثی علی رغم همه تجهزات و حمایت های همه جانبه دشمنان به پیروزی رسیدیم.

وی گفت: هفته دفاع مقدس امسال با ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) تقارن پیدا کرده است و حضور پرشور شما عزیزان و دوستداران انقلاب یک صلابت دیگری به انقلاب ارزانی کرده است.

رزمجو تصریح کرد: امروز در حالی در چهلمین سال انقلاب قرار داریم که علی رغم همه توطئه ها و دسیسه های دشمنان در عرصه های مختلف طراحی های آنها یکی پس از دیگری خنثی شود و به فضل الهی در حال حاضر انقلاب اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: اگر امروز شاهد برخی حوادث ترویستی در برخی از نقاط شهرها از جمله اهواز هستیم نشان ازذلت و خاری دشمنان انقلاب است.

وی با تاکید بر اینکه هدف دشمن از تشکیل این تیم های ترویستی ناامن کردن کشور است، خاطر نشان کرد: دشمن از این موضوع غافل است که این اقدام آنها باعث می شود ملت و مسئولین متحدتر شوند.

نمایش موجودیت‌ها