date_range یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۳۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تساوی پدیده و تراکتورسازی عادلانه بود

تساوی پدیده و تراکتورسازی عادلانه بود
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مشهد- مربی تراکتورسازی تبریز گفت: بازی سختی مقابل پدیده داشتیم و فکر می‌کنم تساوی عادلانه‌ترین نتیجه بود.

به گزارش خبرنگارمهر، امیرحسین پیروانی یکشنبه شب پس از بازی تیم های پدیده و تراکتورسازی در جمع خبرنگاران اظهارکرد: بازی سختی در مشهد داشتیم زیرا تیم پدیده بازیکنان و کادر فنی خوب دارد و ما نیز از این تیم شناخت داشتیم و حریف هم از ما شناخت داشت.

وی افزود: هر دو تیم بازی بسته‌ای ارائه کردند، اما چون هر تیم زمانی که توپ را از دست می‌داد،‌ در یک‌سوم دفاعی خود مستقر می‌شد، موقعیت‌های زیادی به وجود نیامد.پدیده تیم خوبی است و در کمترین زمان ممکن، توپ را به دروازه حریف می‌رساند. 

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بیان کرد: تلاش کردیم نیمه اول بازی را کنترل کنیم و در نیمه دوم، همان کاری را انجام دهیم که پدیده در بازی‌های قبل انجام می‌داد. فکر می‌کنم نتیجه تساوی، عادلانه‌ترین نتیجه بود. 

پیروانی در خصوص عملکرد بازیکنان مطرح این تیم گفت: کادر فنی به این جمع‌بندی رسید که داژگه و شجاعی عملکرد لازم را داشته‌اند. شجاعی هر لحظه می‌تواند با پاس‌های طلایی خود، برای مهاجمان ما موقعیت‌ بسازد که در این مسابقه پاس‌های خوبی هم داد. با این حال کادر فنی از عملکرد کل تیم راضی بود. 

وی در خصوص انتخاب سرمربی این تیم تصریح کرد: برخی اقدامات در حیطه وظایف ما نیست و مالکیت و مدیران باشگاه باید در این خصوص به جمع‌بندی برسند وما نیز تابع تصمیمات باشگاه هستیم.

نمایش موجودیت‌ها