date_range شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۱:۰۰ ب.ظ

مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام حاکی از درک شرایط کشور است

مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام حاکی از درک شرایط کشور است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام مصوبه امروز این مجمع جهت حضور اقلیت‌های دینی در شورای شهر را نشانه توجه به منافع ملی و درک شرایط کشور دانست.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمد رضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز در مجمع تشخیص مصلحت نظام یکی از چالش‌های یکسال اخیر در نظام سیاسی که می توانست بن بستی برای حضور اقلیت‌های مذهبی در نهاد شوراها ایجاد کند با رای حداکثری و همدلی و وفاق اعضای محترم مجمع تشخیص بن بست شکنی شد و آقای سپنتا نیکنام می‌تواند با حضور در شورای اسلامی شهر یزد در خدمت مردم عزیز این شهر باشد.

وی ادامه داد: باید در تصویب این قانون از همه اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام،کارشناسان و حقوقدانان محترم،اصحاب رسانه و نیز شخص آقای سپنتا نیکنام که با سعه صدری که از خودش نشان داد مسیر تصویب این قانون را هموارتر کرد تشکر و قدردانی کنم . در قانون اساسی ظرفیت‌های خوبی برای حضور اقلیتهای دینی در نهادهایی به مانند شوراها مورد توجه قرار گرفته که باید در به رسمیت شناختن این اصول اهتمام بیشتری داشت. همدلی و هماهنگی و توجه به منافع ملی و درک شرایط کشور در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام مثال زدنی بود.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها