date_range سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۰۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

محیط‌بانان برگزیده کشور در مشهد تجلیل می‌شوند

محیط‌بانان برگزیده کشور در مشهد تجلیل می‌شوند
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

مشهد- مدیرکل حفاظت محیط‌زیست خراسان‌رضوی گفت: همایش تجلیل از محیط‌بانان برگزیده کشور همزمان با ایام ولادت امام رضا (ع) در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگارمهر، تورج همتی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:همه ساله آئین تکریم محیط بانان برتر کشوری درایام ولادت باسعادت امام هشتم، حضرت رضا(ع) در یکی از استان های کشور برگزار می شود و امسال نیز مشهد  میزبان سربازان ضامن آهو خواهد بود.

وی افزود: این همایش ملی تجلیل از محیط بانان برگزیده با حضور معاون رئیس جمهورو رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در مشهد برگزار می شود.

مدیر کل محیط زیست خراسان رضوی ادامه داد : این همایش اول و دوم مرداد ماه در محل هتل پارس مشهد با حضور مقام عالی سازمان و جمعی از مسئولان کشوری و استانی به منظور تجلیل از محیطبانان برتر در سال ۹۶ برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد:  حضور محیط بانان در مشهد الرضا(ع) و زیارت بارگاه منور رضوی به منزله تجدید میثاق  با امام رئوف و تزریق روحیه حفاظت از محیط زیست برای این سربازان بی ادعاست.

همتی تاکید کرد: طی این مراسم از ۶۶ محیط بان نمونه استانی و ملی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور تجلیل خواهد شد.

نمایش موجودیت‌ها