date_range یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۲:۴۰:۰۰ ب.ظ

کفشگری: مبلغ قراردادم با سایپا را دایی تعیین کرد

کفشگری: مبلغ قراردادم با سایپا را دایی تعیین کرد
دسته خبری: ورزش|فوتبال

هافبک جدید تیم فوتبال سایپا تاکید کرد، مبلغ قراردادش با این باشگاه را علی دایی تعیین کرده است.

مهرداد کفشگری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره حضورش در سایپا گفت: من چهار سال شاگرد علی دایی بودم و بهترین اتفاق این بود که دوباره افتخار کار کردن با این مربی را به دست بیاورم. حتی اول فصل هم دوست داشتم با سایپا قرارداد امضا کنم، اما متاسفانه نشد. شاید آن زمان بهتر بود خودم با علی آقا صحبت می‌کردم. با این وجود خوشحالم که این انتخاب را انجام دادم و امیدوارم جواب اعتماد دایی را بدهم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مسائل مالی هم برایش در این انتخاب مهم بوده است، خاطر نشان کرد: دایی در فوتبال ایران آنقدر بزرگ و باارزش است که وقتی بخواهم در تیم او بازی کنم، حرفی از پول نزنم. مبلغ قراردادم را دایی تعیین کرد و من هیچ مشکلی در این زمینه ندارم. فقط خوشحالم که بعد از چند سال دوباره با این مربی کار می‌کنم.

هافبک جدید تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه قرار است پیراهن شماره 13 را بر تن کند و برخی این عدد را نحس می‌دانند، اظهار داشت: من می‌خواستم پیراهن 24 را انتخاب کنم، اما این شماره در اختیار شریفی بود. حالا هم 13 را برای اولین بار انتخاب کردم و اعتقادی به نحسی این عدد ندارم.

کفشگری در پایان تصریح کرد: هدف مهم من این است که بازیکن مؤثری برای سایپا باشم و بتوانم خودم را احیا کنم. امیدوارم که بهترین عملکرد را داشته باشم تا برای فصل آینده موقعیت خوبی داشته باشم.

انتهای پیام/

نمایش موجودیت‌ها