date_range یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۳۸:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

بانوی پومسه‌رو ایران مدال خود راتقدیم شهید «گیتی نما» کرد

بانوی پومسه‌رو ایران مدال خود راتقدیم شهید «گیتی نما» کرد
دسته خبری: ورزش|تکواندو

جاکارتا- ایرنا- «مرجان سلحشوری» نخستین مدال‌آور بانوان کاروان ایران در بازی‌های آسیایی اندونزی، مدال خود را به شهید «گیتی نما» تقدیم کرد.

سلحشوری بعد از کسب مدال نقره پومسه زنان اظهار داشت: سطح مسابقات خیلی بالا بود. چون تک حذفی بود همه مبارزه ها حکم فینال را داشت. کل سالن اندونزی را تشویق می کردند شرایط سخت بود، اما موضوع  در تمرکز من تاثیری نداشت. خدارا شکر می کنم که این مدال را برای کاروان ایران به دست آوردم.
وی در مورد داوری نیز گفت: بازیکن اندونزی قدری در تعادل مشکل داشت و به نظرم امتیاز فرم اول حق من بود که بیشتر از حریف نمره بگیرم. انشالله اگر باشم بتوانم در مسابقات جهانی مدال خوشرنگ تری کسب کنم.
نخستین مدال آور بانوان کاروان ایران در بازی های آسیایی تاکید کرد: قدری بد شانسی بودم که نقره گرفتم. پیش از این مسابقات من فقط فکر می کردم مدال بگیرم. حالا هم این مدال را به شهید گیتی نما تقدیم می کنم. زمان اعزام دور مزار شهید گمنام در فدراسیون جمع شدیم و به هر کدام از ما یک پلاک دادند. روی مدال من اسم شهید گیتی نما و بسیار روحیه بخش بود.

*** اسدپور: تماشاگران روی داوران تاثیر داشتند/حق سلحشوری طلا بود
«فاطمه اسدپور» سرمربی تیم پومسه بانوان گفت: خدا رو شکر می کنم بابت مدال نقره ای که گرفتیم. در اولین حضور نیو پومسه مدال گرفتیم.
وی ادامه داد: حریف فینال ما از اندونزی بود که حمایت تماشاگران و رییس جمهوری کشورش را داشت و اگر مرجان بهتر از این هم می زد باز به وی مدال طلا نمی دادند.
اسدپور تصریح کرد: در فرم اولی که مرجان اجرا کرد وی از حریفش سرتر بود، ولی امتیاز بیشتری به حریفش دادند.
وی افزود: تماشاگران بیشتر روی داوران تاثیر داشتند تا مرجان ولی همه دیدید که اندونزی باید مدال طلا می گرفت و به هدفشان رسیدند.
سرمربی تیم پومسه گفت: اندونزی در تیمی نتوانست مدال طلا بگیرد، برای همین حتما باید در این دیدار طلا می گرفت.
نمایش موجودیت‌ها