date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۳۱:۰۰ ب.ظ

زنان جامعه باید از بانوان جانباز الگوبرداری کنند

زنان جامعه باید از بانوان جانباز الگوبرداری کنند
دسته خبری: جامعه|خانواده

قزوین - مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: الگوبرداری زنان و دختران امروز جامعه از ایثارگری‌های بانوان جانباز مورد انتظار است و باید از سبک زندگی آنان نیز درس بگیرند.

به گزارش شامگاه شنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، معصومه مرادیان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با بانوی جانباز، عزت قیصری دیدار و گفت و گو کرد.
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین در این دیدار گفت: شما جانبازان حق بزرگی بر گردن نظام دارید و امروز مسئولان و مردم قدردان ایثارگری های شما عزیزان هستند.
این مسئول ادامه داد: زنان در طول هشت سال دفاع مقدس فداکاری های ارزشمندی از خود نشان داده و برخی از آنان مانند شما در خط مقدم نیز حضوری چشمگیری داشته اند.
در ادامه این دیدار، عزت قیصری اظهار داشت: هدف ما در هشت سال دفاع مقدس حراست از ارزش ‌های اسلام بود و امیدواریم جوانان امروز ادامه ‌دهندگان راه شهدا و ایثارگران باشند.
وی ادامه داد: باید ایثارگری ‌های شهدا و جانبازان به آحاد جامعه، به ویژه نسل امروزی به طور صحیح تبیین شود تا آنان بدانند که انقلاب با رشادت ‌های چه بزرگ مردان و زنانی حفظ شده و به دست آنها رسیده است.
وی در پایان دختران و زنان امروز جامعه را به رعایت حجاب و عفاف توصیه کرد .
گفتنی است، کتاب دادا به قلم علی کلوندی براساس خاطرات عزت قیصری به عنوان بهیار در کنار نیروهای سپاه و بسیج چاپ و منتشر شده است.
نمایش موجودیت‌ها