date_range شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۳۳:۰۰ ب.ظ

باید ثبات را در کشور برقرار کنیم/ مهم‌ترین مشکل استان کم‌آبی است

باید ثبات را در کشور برقرار کنیم/ مهم‌ترین مشکل استان کم‌آبی است
دسته خبری: سیاست|دولت

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس گفت: باید ثبات را در کشور برقرار کنیم؛ نباید به حاشیه بپردازیم بلکه باید از تمام ظرفیت‌های کشور استفاده کنیم تا ثبات و پایداری را در کشور نهادینه کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس استان سمنان، احمد همتی امروز در جلسه شورای اداری استان سمنان اظهار کرد: شرایط کنونی کشور می‌تواند نقطه عطفی برای حرکت‌های بعدی کشورمان باشد، به شرطی که مدیریت و برنامه‌ریزی درست انجام شود.

وی با بیان اینکه باید ظرفیت‌های داخلی و خارجی را تقویت کنیم، افزود:  اگر نتوانیم از ظرفیت‌ها درست استفاده کنیم طبعاً کشور ما با دشواری‌های بیش از گذشته روبرو خواهد شد.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس تصریح کرد: کشور در حال ارزیابی است و کشورهای خارجی به فکر این هستند که آیا ایران به نقطه ثبات سیاسی و امنیتی و اقتصادی رسیده است یا خیر و این نکته‌ای است که سرمایه‌گذاران را گاهی مردد می‌کند و سیر کندی را در کشور به وجود می‌آورد.

همتی افزود: ما نباید کاری کنیم تا دشمنان خارجی به اهدافشان برسند و باید ثبات را در کشور برقرار کرده و قصد تخریب نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید نقد سازنده داشته باشیم تصریح کرد: ما نباید به حاشیه بپردازیم بلکه باید از تمام ظرفیت‌های کشور استفاده تا ثبات و پایداری را در کشور نهادینه کنیم.

همتی با بیان اینکه استان سمنان جزو استان‌های شاخص از لحاظ توسعه هست، خاطرنشان کرد: چنانچه مشکل آب استان برطرف شود می‌توانیم جز استان‌های پیشرو باشیم که از لحاظ تمرکززدایی بسیار تاثیرگذار است.

وی در پایان بحث انتقال آب به استان سمنان را از مهم‌ترین مشکلات استان برشمرد و گفت: امیدواریم با پیگیری‌های استاندار جدید این امر هرچه زودتر محقق گردد.

انتهای پیام/ج/

نمایش موجودیت‌ها