date_range سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۳۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

برترین بانوان وزنه‌بردار گیلان انتخاب شدند

برترین بانوان وزنه‌بردار گیلان انتخاب شدند

رشت - برترین بانوان وزنه‌بردار استان گیلان برای حضور در اولین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور انتخاب شدند.

رئیس هیات وزنه برداری استان عصر سه شنبه در این خصوص در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رکوردگیری از بانوان وزنه بردار گیلان انجام و هشت وزنه بردار برتر به اولین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور که در مشهد برگزار می شود، اعزام خواهند شد.
اصغر ابراهیمی افزود: مریم رضی زاده در وزن 48 کیلوگرم ، ساقی سپاسگذار در وزن 58 کیلوگرم ، زهرا کشاف در وزن 58 کیلوگزم ، کیمیا زرساز و سعیده خورا در وزن 63 کیلوگرم به عضویت تیم وزنه برداری بانوان گیلان درآمدند تا در مسابقات قهرمانی کشور حضور یابند.
وی ادامه داد: همچنین محدثه شمسی در وزن 69 کیلوگرم ، مهسا کاظمی در وزن 75 کیلوگرم و محدثه دادی در وزن 90+ کیلوگرم دیگر بانوان وزنه بردار گیلان هستند که در مسابقات کشوری حضور می یابند.
اولین دوره رقابت های وزنه برداری قهرمانی بانوان کشور از دهم مردادماه سال جاری به مدت پنج روز در مشهد مقدس برگزار می شود و معصومه امانی به عنوان سرمربی و سهیلا احمدزاده به عنوان سرپرست تیم وزنه برداری بانوان گیلان را در این دوره از مسابقات همراهی می کنند.
سال گذشته یک رکوردگیری از بانوان وزنه بردار کشور انجام شد و امسال نیز برای اولین بار مسابقات وزنه برداری قهرمانی کشور برگزار می شود.
نمایش موجودیت‌ها