date_range پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۰۱:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تکمیل 4 پروژه ورزشی نیمه‌تمام لرستان به بخش خصوصی واگذار می‌شود

تکمیل 4 پروژه ورزشی نیمه‌تمام لرستان به بخش خصوصی واگذار می‌شود
دسته خبری: اقتصاد|دولت

خرم‌آباد- مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: تکمیل چهار پروژه ورزشی نیمه‌تمام این استان به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی یاور عزیزپور در ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان در سخنانی با اشاره به اقدامات اداره کل ورزش و جوانان استان در واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی، اظهار داشت: با استفاده از این ظرفیت قانونی، اداره کل ورزش و جوانان لرستان شرایط خوبی پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه در قالب ماده ۸۸ سالانه بیش از ۶۰ تا ۷۰ مکان ورزشی را واگذار می کنیم، گفت: این اماکن ورزشی توسط مردم مدیریت می شوند و در قالب آنها ارائه خدمات صورت می گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به ظرفیت ماده ۲۷، تصریح کرد: در قالب این ماده طی سنوات گذشته سه تا چهار پروژه نیمه تمام را برای اجرا به بخش خصوصی واگذار کردیم.

عزیزپور، تصریح کرد: حدود هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از سوی بخش خصوصی در این پروژه ها هزینه شده و یا به حساب خزانه دولت واریز شده است.

وی با تاکید بر اینکه این اعتبار، درصد قابل توجهی از بودجه اداره کل ورزش و جوانان لرستان شد، گفت: به طور مثال با واگذاری استخر شهرستان دورود، سه زمین چمن مصنوعی در این شهرستان افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه همچنین از محل واگذاری استخر شهرستان ازنا دو پروژه نیمه تمام را به اتمام خواهیم رساند، ادامه داد: در سالجاری نیز چهار پروژه ورزشی استان را بخش خصوصی برای اجرا واگذار خواهیم کرد.

عزیزپور این پروژه ها را شامل سلف سرویس بروجرد، سالن باستانی دورود، ایجاد پایگاه قهرمانی ورزشی بروجرد و ... عنوان کرد.

نمایش موجودیت‌ها