date_range چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۳۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

توجه ویژه مرکز به مشکلات بهداشتی استان خوزستان

توجه ویژه مرکز به مشکلات بهداشتی استان خوزستان
دسته خبری: جامعه|دولت

اهواز- معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: امیدوار هستیم با توجه به قول‌های داده شده در مرکز، شاهد توجه ویژه‌ای به خوزستان درخصوص برطرف کردن مشکلات بهداشتی باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی‌حسین حسین‌زاده عصر سه شنبه در جلسه شورای سلامت خوزستان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: باید در خصوص مشکلات کشتارگاه بهبهان جلسه ای با پیگیری رئیس سازمان جهادکشاورزی خوزستان و حضور استاندار و مدیران مربوطه در این شهرستان برگزار کرد تا پس از گذشت ۱۰ سال شاهد اتخاذ تصمیم ویژه ای در خصوص این کشتارگاه باشیم.

وی افزود: برخی مشکلات مطرح شده در خصوص مسائل بهداشتی شهرستان بهبهان، باید در حوزه فرمانداری این شهرستان مورد پیگیری قرار گیرد از این رو تقاضا می شود در جلسات شورای سلامت که قرار است مشکلات شهرستان ها مطرح شوند، فرمانداران و شهرداران این شهرستان ها نیز به جلسه دعوت شوند.

حسین‌زاده با بیان اینکه باید اعتبارات ویژه ای برای حوزه آموزش های بهداشتی در نظر گرفت تا اقدامات مد نظر به نتیجه برسند، بیان کرد: چندی پیش شاهد حضور معاون دکتر نوبخت در استان خوزستان بودیم که طی جلسه ای ۵ کمیته برای مسائل استان طراحی و تشکیل شد.

 معاون سیاسی اجتماعی  استاندار خوزستان با بیان اینکه یکی از کمیته ها به مشکلات دانشگاه های علوم پزشکی خوزستان مرتبط می شد، گفت: مصوبات این کمیته ها در حال نهایی شدن است و امیدوار هستیم با توجه به قول هایی که در مرکز داده شده، شاهد توجه ویژه ای به خوزستان در خصوص برطرف کردن مشکلات بهداشتی باشیم.

نمایش موجودیت‌ها