date_range یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۰۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه شاهرود و فدراسیون فوتبال منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه شاهرود و فدراسیون فوتبال منعقد شد
دسته خبری: ورزش|فوتبال

شاهرود- قرارداد همکاری بین دانشگاه صنعتی شاهرود و فدراسیون فوتبال به منظور فراهم کردن زمینه لازم برای استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه برای توسعه ورزش کشور منعقد شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین دانشگاه صنعتی شاهرود و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران عصر یک‌شنبه منعقد شد که بر این اساس فوتبالیست‌های استان سمنان موظف هستند برای شرکت در هرگونه مسابقه شهرستانی، استانی، کشوری و جهانی دوره ارزیابی جامع پزشکی فوتبال را در دانشگاه صنعتی شاهرود بگذرانند.

مرکز جامع ارزیابی پزشکی ورزشی فوتبال دانشگاه صنعتی شاهرود هفتمین مرکز کشور بعد از شهرهای رشت، تبریز، بجنورد، یزد، ساری و شهرکرد خواهد بود که با همکاری هیئت فوتبال فوتبالیست‌ها می‌بایست تست‌های قلبی و عروقی را انجام و گواهینامه این مرکز را دریافت کنند.

مفاد این تفاهم‌نامه عمدتا مربوط به مسائل پژوهشی و همکاری‌های مشترک در زمینه‌های آموزشی ذکر شده است که اجرایی شدن تبصره‌های آن در توسعه ورزش فوتبال موثر خواهد بود.

با توجه به مرگ‌ومیرهای ناشی از فعالیت‌های شدید ورزشی به‌ویژه در فوتبال، این فدراسیون می‌کوشد تا از ظرفیت دانشگاه‌ها برای ارتقا فوتبال کشور استفاده کند لذا این تفاهم‌نامه همکاری بین محمدمهدی فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود و محمدمهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران منعقد و مرکز ارزیابی پزشکی ورزشی استان سمنان در شاهرود افتتاح شد.

نمایش موجودیت‌ها