date_range یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۱:۰۰ ب.ظ

تیم فوتبال 90 ارومیه مقابل اکسین البرز به تساوی رسید

تیم فوتبال 90 ارومیه مقابل اکسین البرز به تساوی رسید
دسته خبری: ورزش|فوتبال

ارومیه- ایرنا- تیم فوتبال 90 ارومیه از هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور 'جام آزادگان' با کسب تساوی بدون گل در خانه خود، تیم قدرتمند اکسین البرز را متوقف کرد.

این دیدار روز یکشنبه با حضور بیش از 2 هزار تماشاگر مشتاق ارومیه ای در زمین شماره یک ورزشگاه جهان پهلوان تختی این شهر برگزار شد.
قضاوت این دیدار را رضوان سرشار با کمک محمدشاکر، علیرضا شهری و فرهاد امینی بر عهده داشت و حبیب الله شیرازی نظارت آن را عهده دار بود.
در این دیدار تیم 90 ارومیه در خط دفاع عملکرد قابل قبولی داشت و توانست موقعیت های حریف را به خوبی خنثی کند.
در نیمه دوم این دیدار علی عسگری از اکسین البرز با کارت زرد جریمه شد و در دقیقه 90 ضربه فرزاد محمدی با برخورد به تیرک مانع از باز شدن دروازه حریف شد.
با کسب این نتیجه تیم 90 ارومیه 2 امتیازی شد و با یک پله صعود در جایگاه چهاردهم قرار گرفت.
تیم اکسین البرز نیز با سه برد و یک تساوی و کسب 10 امتیاز به دلیل تفاضل کمتر نسبت به آلومینیوم اراک در رده سوم جدول باقی ماند.
تیم 90 ارومیه هفته گذشته نیز بازی قابل قبولی مقابل شهرداری تبریز به نمایش گذاشت و موفق شد یک امتیاز ارزشمند از آن دیدار خارج از خانه کسب کند.
تیم فوتبال 90 ارومیه که در جریان دور چهارم مسابقات جام حذفی کشور نیز حضور دارد، برای حفظ جایگاه خود در سطح اول فوتبال کشور به مصاف تیم پرستاره و پرطرفدار پرسپولیس تهران می رود؛ هدایت این تیم را وحید بیاتلو بر عهده دارد.
امسال پس از گذشت سه دهه بار دیگر با حضور تیم 90 ارومیه در لیگ دسته یک کشور، فوتبال ارومیه جان تازه ای به خود گرفته ولی این تیم برای بقا در جام آزادگان نیازمند حمایت همه جانبه مسوولان آذربایجان غربی است.
نمایش موجودیت‌ها