date_range سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۰۱:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

هافبک تیم فوتبال سایپا: جام حذفی محل شگفتی‌هاست

هافبک تیم فوتبال سایپا: جام حذفی محل شگفتی‌هاست
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تهران -«آرش رضاوند» هافبک تیم فوتبال سایپا درباره دیدار تیمش برابر سردار بوکان در چارچوب جام حذفی گفت: جام حذفی جام شگفتی‌هاست و به‌طور حتم اگر بخواهیم رقیب خود را دست‌کم بگیریم، اشتباه بزرگی مرتکب شده و پشیمان خواهیم شد.

آرش رضاوند روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره دیدار پیش روی سایپا در جام حذفی مقابل سردار بوکان با بیان این مطلب افزود: جام حذفی جام شگفتی هاست و هیچ حریفی را نباید نادیده بگیریم و بنابراین با تمام قدرت نماینده شمال غرب کشور بازی خواهیم کرد.
هافبک تیم فوتبال سایپا با اشاره به حذف تیمش در مسابقات جام حذفی سال گذشته تصریح کرد: فصل پیش روبروی اکسین البرز قرار گرفتیم و از جام حذفی کنار رفتیم، حالا به خوبی از اشتباهات آن مسابقه درس گرفته ایم و می خواهیم تا قهرمانی این رقابت ها پیش برویم.
رضاوند با اشاره به شرایط سایپا در تعطیلات گفت: خوشبختانه شرایط سایپا مطلوب و ایده آل است و تعطیلات لیگ برتر این فرصت را در اختیار ما گذاشت تا بتوانیم روند رو به شد خود را ادامه بدهیم.
وی افزود: وقتی در ابتدای اولین مسابقه لیگ برتر برابر سپید رود رشت به برتری سه بر صفر رسیدیم همه گفتند سایپا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است اما در همان زمان می دانستیم راه درازی در پیش داریم و دیدید سه هفته از کسب پیروزی محروم شدیم.
بازیکن تیم ملی فوتبال سایپا دلایل نتیجه نگرفتن تیمش در هفته های ابتدایی لیگ برتر را عدم هماهنگی میان بازیکنان عنوان کرد و گفت: در این فصل بازیکنان زیادی به عضویت سایپا در آمدند و در فوتبال طبیعی است برای موفقیت باید بازیکنان با یکدیگر هماهنگ باشند؛ این هماهنگی نیاز به زمان داشت و در حال حاضر تقریبا تعامل خوبی میان بازیکنان قدیمی و تازه وارد وجود دارد.
این بازیکن در خصوص کار کردن زیر نظر علی دایی گفت: آرزوی هر فوتبالیستی شاگردی علی دایی است و خوشحالم از این که سه سال زیر نظر این مربی بزرگ فعالیت می کنم و امیداوارم همکاری ما سال های سال تداوم داشته باشد.
رضاوند در پایان گفت: به طور حتم در شروع مجدد لیگ برتر، سایپا روند بسیار خوبی خواهد داشت و تلاش می کنیم با پیروزی هایی که به دست می آوریم جزو تیم های مدعی و بالا نشین جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر باشیم.
نمایش موجودیت‌ها