date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی دانشجویان کشور در اردبیل آغاز شد

مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی دانشجویان کشور در اردبیل آغاز شد

اردبیل - اولین دوره مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، در این دوره از مسابقات ۵۹ وزنه بردار از ۳۸ دانشگاه سراسر کشور حضور یافته و به مدت سه روز در اوزان مختلف به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس انجمن وزنه برداری فدراسیون ورزش های دانشگاهی کشور در مراسم افتتاح این مسابقات طی سخنانی یادآور شد: برگزاری هر رویدادی دارای نقاط قوت و ضعف است و اولین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور از این قاعده مستثنی نیست.

سجاد انوشیروانی با بیان اینکه این مسابقات یک ویژگی منحصر به فرد دارد، اضافه کرد: در این مسابقات از تمامی دانشگاه های دولتی، آزاد، علمی- کاربردی و علوم پزشکی شرکت کرده اند.

مسئول فنی این دوره از رقابت های دانشجویی ابراز امیدواری کرد اولین دوره مسابقات وزنه برداری قهرمانی دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور تحرک بخش و موجب ایجاد نشاط در بین دانشجویان ورزشکار باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم از حضور ۵۹ نفر وزنه بردار دانشجو از ۳۸ دانشگاه سراسر کشور در این مسابقات خبر داد.

عباس فنی اصل با اشاره به اینکه میزبانی این مسابقات برای دانشگاه محقق اردبیلی افتخار است، افزود: این دانشگاه آماده برگزاری مسابقات ورزشی دانشجویی در رشته های مختلف است.

نمایش موجودیت‌ها