date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۳۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

خوشحالیم که گل نخوردیم/ فشار روانی بازیکنان گیتی‌پسند کمتر شده است

خوشحالیم که گل نخوردیم/ فشار روانی بازیکنان گیتی‌پسند کمتر شده است
دسته خبری: ورزش|فوتسال

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: بازی خوبی انجام دادیم و خوشحالیم که گل نخوردیم، سعی می‌کنم به همه بازیکنان بازی دهم.

رضا لک پس از پیروزی گیتی‌پسند در هفته سوم لیگ برتر فوتسال در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: بازی خوبی بود، تمرین خوبی بود تا تاکتیک‌های خود را کار کنیم؛ اینکه هیچ گلی دریافت نکردیم خیلی برای ما خوشحال‌کننده است، تیم مشکلاتی در این زمینه سال گذشته داشت و ما هم روی این مسئله خیلی کار کردیم.

وی ادامه داد: در بخش حمله هم 6 گل زدیم و چند گل دیگر هم نزدیم، این نشان می‌دهد فشار روانی روی بازیکنان کمتر شده و هماهنگ‌تر شده‌ایم؛ هفته‌های 5 یا 6 تیمی شاداب‌تر از این را خواهیم دید.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند، داوری این بازی را بدون مشکل دانست عقیده داشت دو تیم فر‌پلی بازی کردند.

لک در خصوص محمد کشاورز گفت: محمد کشاورز امروز بهتر و بیشتر از گذشته بازی کرد، کشاورز کشیدگی در عضله پای خود داشت و باید همه بازیکنان را در اختیار داشته باشیم؛ بازیکنان جوان زیادی داریم که باید بازی کنند همچنین امسال پلی‌‌آف داریم، شاید سهم بازی‌کردن بازیکنان کمتر باشد اما کیفیت آن‌ها بهتر خواهد شد.

وی با اشاره به بازیکنان جوان این تیم تصریح کرد: گیتی‌پسند کمتر بازیکن جوان در اختیار می‌گرفت، این بازیکنان پتانسیل خوبی دارند و به تیم کمک می‌کنند؛ از نظر اخلاقی نیز بازیکنان بسیار خوب هستند و ورود بازیکنان جوان به سایر بازیکنان انگیزه می‌دهد که بهتر کار کنند.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در خصوص بازی هفته آینده هم بیان داشت: تیم‌هایی که در صدر جدول نیستند انگیزه خوبی برای بازی دارند، همه تیم‌ها جلوی گیتی‌پسند خوب بازی می‌کنند و چیزی برای از دست دادن ندارند؛ پارسیان شهر قدس تیم جوانی است و بازی سختی داریم و امیدوارم بتوانیم به روند خود ادامه دهیم و 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

انتهای  پیام/ذ

نمایش موجودیت‌ها