date_range سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۳۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

44 طرح عمرانی همزمان با هفته دولت در اشنویه افتتاح می‌شود

44 طرح عمرانی همزمان با هفته دولت در اشنویه افتتاح می‌شود
دسته خبری: سیاست|دولت

مهاباد-ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: 44 طرح عمرانی و خدماتی با 180 میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

اسعد خضری روز سه شنبه در جلسه برنامه ریزی و تشکیل ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان اشنویه افزود: چهار طرح بهداشتی درمانی، سه طرح عشایری و 6 طرح هادی روستایی، 6 طرح توسعه برق رسانی و گازرسانی به روستاهای 'شاهین آباد'، 'پوش آباد' و 'پروانه' از جمله این طرح هاست.
وی افزود: تامین آب شرب 75 خانوار در روستای 'علیان' و 12 طرح کشاورزی شامل ساخت سردخانه و اجرای طرح های آبیاری، مکانیزاسیون کشاورزی و احداث مسکن مددجویان کمیته امداد از جمله طرح های آماده افتتاح در هفته دولت در این شهرستان است.
وی با بیان اینکه با اجرای این طرح ها زمینه اشتغال برای 120 نفر در شهرستان فراهم می شود، گفت: برگزاری مراسم یادواره شهدای دولت و تجلیل از کارکنان نمونه ادارات و نهادهای دولتی، غبارروبی و فاتحه خوانی مزار شهدا و دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از دیگر برنامه های هفته دولت است.
فرماندار اشنویه همچنین با اشاره به وجود امنیت کامل در منطقه گفت: انهدام گروهک تروریستی در مناطق مرزی اشنویه توسط سپاه پاسداران موفقیتی بزرگ است که این پیروزی را به دولت و ملت ایران اسلامی تبریک می گوییم.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران اشنویه نیز گفت: با شجاعت، تلاش و جانفشانی رزمندگان، شاهد انهدام گروهک تروریستی در مناطق مرزی اشنویه در چند روز گذشته بودیم.
سرهنگ عباس محمدی افزود: امنیت لازمه توسعه است و برای تحکیم امنیت با همه توان تلاش می کنیم.
اشنویه از شهرستان‌های مرزی آذربایجان غربی که با عراق و ترکیه مرز مشترک دارد.
نمایش موجودیت‌ها