date_range جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۳۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مربی نفت سرپرست تیم شد/هفته بدون گل خوزستانی‌ها

مربی نفت سرپرست تیم شد/هفته بدون گل خوزستانی‌ها
دسته خبری: ورزش|فوتبال

اهواز - در نبود سرپرست تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، یکی از اعضای کادرفنی این تیم وظیفه سرپرستی را به عهده داشت.

به گزارش خبرنگار مهر ، از سری رقابت‌های هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران امشب تیم های نفت مسجدسلیمان و فولاد خوزستان در مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

* این بازی را رضا کرمانشاهی با کمک مهدی الوندی و قهرمان نجفی قضاوت کرد و در آن به عباس عسکری، حکیم نصاری، مجتبی بیژن و اسماعیل شریفات (نفت) و وینیسیوس سوارز، احسان مرادیان، حسن بیت‌سعید، میلاد بدرقه و عبدالله کرمی (فولاد) کارت زرد نشان داد. 

* نفت مسجدسلیمان در این بازی با ترکیب: میلاد فراهانی، یوسف وکیا، موسی کولیبالی، مجتبی بیژن، میلاد خدایی‌اصل، علی علیزاده، حکیم نصاری، فرشید مهمدی (۷۴- حسین دوستدار)، عباس عسکری (۶۸- صادق صادقی)، اکبر آفاقی (۵۶- اسماعیل شریفات) و پیمان میری به میدان رفت. 

* فولاد خوزستان نیز در این دیدار با ترکیب: احسان مرادیان، رضا میرزایی، ایوب والی، میلاد بدرقه، احمدرضا جلالی (۶۴- فرزاد جعفری)، میثم دورقی (۶۴- عبدالله کرمی)، سروش رفیعی، وینیسیوس سوارز (۷۵- صابر حردانی)، مهدی زبیدی، حسن بیت‌سعید و لوسیانو پریرا در برابر حریف صف آرایی کرد. 

* نفت مسجدسلیمان در غیاب میلاد میداودی باتجربه و فولاد خوزستان در غیاب پیمان شیرزادی و فرشاد سالاروند مقابل هم صف‌آرایی کردند تا در این بازی درون استانی برای کسب سه امتیاز تلاش کنند.

* تعدادی از هواداران تیم فولاد خوزستان با حضور در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به تشویق تیم خود پرداختند.

* هواداران نفت مسجدسلیمان از ابتدای بازی تیم‌شان را تشویق می‌کردند و خواستار گلزنی زردپوشان بودند.

* عبدالله ویسی و بهروز مکوندی پیش از آغاز مسابقه به سمت نیمکت فولاد خوزستان رفتند و به اعضای تیم میهمان خوشامد گفتند.

* داور مسابقه در دقیقه ۳۰ نیمه اول به‌دلیل گرمای هوای مسجدسلیمان وقفه خنک کردن بازیکنان را به اجرا گذاشت.

* در اواخر نیمه اول بین حسن بیت‌سعید بازیکن فولاد و حکیم نصاری بازیکن نفت درگیری پیش آمد که داور به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد.

* عباس عسکری که در این مسابقه در غیاب میلاد میداودی بازوبند کاپیتانی را به بازو داشت، در اواسط نیمه دوم به‌خاطر مصدومیت از میدان بیرون رفت.

*بهروز مکوندی مربی تیم نفت مسجد سلیمان در این بازی و در نبود بهمن روشنایی ، سرپرستی این تیم را عهده دار است و این از اتفاقاتی است که فقط می توان نمونه آن را در فوتبال ایران دید. 

*این هفته برای چهار تیم خوزستانی لیگ برتر خوش یمن نبود و هر چهار نماینده خوزستان یعنی فولاد خوزستان، نفت مسجدسلیمان، نفت آبادان و استقلال خوزستان موفق به گلزنی در این هفته از رقابت ها نشدند. 

نمایش موجودیت‌ها