date_range چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۳۰:۰۰ ق.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

آخرین خبرها از طرح استیضاح "آخوندی" در مجلس

آخرین خبرها از طرح استیضاح "آخوندی" در مجلس
دسته خبری: سیاست|مجلس

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از ارجاع طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی به این کمیسیون خبر داد.

صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با بیان اینکه طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی روز (یکشنبه اول مهر) به هیئت رئیسه پارلمان تقدیم شد، گفت: هیئت رئیسه نیز روز (سه شنبه 3 مهر) طرح استیضاح وزیر را جهت بررسی به کمیسیون عمران به عنوان کمیسیون تخصصی ارجاع کرد.

بیشتر بخوانید:

طرح استیضاح آخوندی به 50 امضاء رسید

وی با بیان اینکه طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در 32 محور تدوین شده است، افزود: ناکار‌آمدی وزارتخانه در حوزه‌های حمل و نقل هوایی، جاده‌ای، ریلی و همچنین افزایش قیمت مسکن و سوء مدیریت در این بازار از جمله محور‌های استیضاح وزیر است.

نماینده مردم اردبیل در مجلس تصریح کرد:هفته آینده از وزیر راه و شهرسازی دعوت می‌شود تا با حضور در کمیسیون به سئوالات مطرح شده پاسخ دهد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه طرح استیضاح آقای آخوندی 50 امضا دارد، پس از بررسی استیضاح وزیر راه در جلسه کمیسیون با حضور استیضاح کنندگان اگر طراحان از توضیحات وزیر قانع شوند طرح از دستورکار کمیسیون خارج و در غیر این صورت استیضاح آقای آخوندی برای رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه پارلمان می‌شود.

انتهای‌پیام/

نمایش موجودیت‌ها