date_range پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۳۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

یزدی: فردا برای مردم فوتبال‌فهم بازی خواهیم کرد/وقتی از هزینه تیم‌ها حرف زدم برخی‌ها نگران‌شدند!

یزدی: فردا برای مردم فوتبال‌فهم بازی خواهیم کرد/وقتی از هزینه تیم‌ها حرف زدم برخی‌ها نگران‌شدند!
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: چون مردم خوزستان خوب فوتبال را می‌فهمند مطمئنا فردا برای رضایت آنها بازی خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان ، داریوش یزدی در نشست خبری پیش از بازی با نفت‌آبادان گفت:قبل از اینکه در مورد مسائل فنی حرف بزنم خیلی خوشحالم که در آبادان هستم. این شهر خاستگاه فوتبال است چون فوتبالیست‌های بزرگی از دیر باز در این شهر ارائه می‌کردند. تشکر ویژه‌ای هم از کارخانه گروه ملی خوزستان دارم که در این یکی دو روز توانستند بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند.

وی افزود: علیرغم مشکلاتی که داشتیم توانستیم تیم جوان و خوبی را جمع کنیم. در کنار این‌ها بازیکنان با تجربه ای داریم که فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشته باشند. ضمن آنکه در 2-3 هفته اخیر هم نمایش های خوبی داشتیم.قطعا حرف‌های زیادی در آینده خواهیم داشت.

یزدی تاکید کرد: فردا بازی خوبی در پیش داریم و معتقدم نفت آبادان هم مثل ما در این دو سه هفته اخیر به حقش نرسیده است.این تیم تغییر و تحولات داشته و با بدشانسی نتیجه نگرفته است. چون مردم اینجا خوب فوتبال می‌فهمند مطمئنا برای رضایت آنها بازی خواهیم کرد.

سرمربی استقلال خوزستان با اشاره به مصدومیت مبعلی گفت: ایمان در بازی قبل آسیب دید و کیانی هم همین شرایط را دارد. پزشکان در تلاش هستند تا این بازیکنان را به بازی برسانند ولی احتمال دارد آنها را در اختیار نداشته باشیم.وحید نامداری که در بازی قبل حضور نداشت در این بازی حضور دارد.

وی در خصوص اینکه چه تیمی در لیگ امسال  از استان خوزستان می‌تواند مدعی باشد گفت:ما وقتی به ساختار تیم ها نگاه می‌کنیم متوجه خواسته آنها می‌شویم. فولاد و نفت ساختار خوبی نسبت به تیم‌های دیگر دارند،هزینه‌های خوبی هم برای این تیم‌ها می‌شود.من هفته های پیش در مورد هزینه‌ها حرف زدم برخی ها نگران شدند که یزدی چرا در مورد هزینه‌ها صحبت می‌کند. من منظورم این بود که هر تیمی هزینه می‌کند کار درستی انجام داده است. مطمئن باشید اگر در بحث هزینه ها و مدیریت و بر طرف شدن چالش‌ها مشکلات را بر طرف کنیم قطعا خوزستان حرف اول را خواهد زد. مثلا قهرمانی فولاد و استقلال خوزستان قهرمان شدند اما این برنامه ریزی مقطعی بود.

وی در خصوص خشونت در ورزشگاه‌ها گفت: این موضوع در تمام ایران محکوم است. من فکر می‌کنم این اتفاقات فقط ورزشی نیست و مسائل دیگر هم در این زمینه وجود دارد. این موضوع فقط در اهواز نیست ولی برخی از دوستان کم لطفی می‌کنند و قضیه را در اهواز پررنگ کردند. در بازی تهران و دیدار استقلال و تراکتورسازی هم این مسائل رخ داد ولی اینقدر بزرگنمایی نشد.در بازی قبل ما مقابل پرسپولیس کار تاکتیکی ما را کم ارزش کردند در حالی که به پرسپولیس تا دندان مسلح یک موقعیت هم ندادیم. به نظرم امکاناتی باید به هواداران داده شود که از استرس ها دور شوند و با همین کار ناهنجاری‌ها به حداقل می‌رسد.

 

نمایش موجودیت‌ها