date_range یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۳۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

آمادگی پلیس‌راه استان ایلام برای اربعین

آمادگی پلیس‌راه استان ایلام برای اربعین
دسته خبری: جامعه|ترابری

ایلام-رئیس پلیس‌راه ایلام از آمادگی پلیس‌راه استان ایلام برای اربعین خبر داد.

سرهنگ رضا همتی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در بحث اربعین پلیس راه استان ایلام در کنار سایر سازمان ها قرار می گیرد که این مراسم ملی و جهانی هر چه بهتر و باشکوهتر انجام شو چراکه تمام دیدگاه ها به این مراسم دوخته شده است.

وی افزود: ما از قبل در بحث اربعین طرح ترافیکی را تنظیم کردیم و محورهای مواصلاتی را در جانمایی موکب ها، در بحث عملیات تخریبی، بهسازی، خط کشی محورها و شانه سازی آماده کرده ایم، در بحث چهار خطه کردن محورهای ارتباطی استان اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

رئیس پلیس راه استان ایلام بیان داشت: رانندگان عزیز نیز در بعضی مواقع گله مند این هستند که جاده در حال عملیات راهسازی است، بایستی این عزیزان صبر و حوصله داشته باشند به خصوص در محور ایلام- مهران تونل راه کربلا حین این که بسته شد بسیاری از رانندگان اذیت شدند و از محور فرعی جاده صالح آباد عبور کردند ما در بعضی از اوقات ۱۲ تیم گشتی را در این محور داشتیم.

همتی زاده اضافه کرد: از صبر و حوصله رانندگان و مردم تشکر می کنم که به خوبی به بحث جاده سازی و نقش راه ورود پیدا می کنند، بیشترین دغدغه در بحث پیشگیری از وقوع تصادف است که امیدواریم مردم نیز در این زمینه مشارکت داشته باشند که ما بتوانیم در بحث  پیشگیری از وقوع حتی یک فقره تصادف نقش داشته باشیم.

نمایش موجودیت‌ها