date_range پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۰۹:۰۰ ب.ظ

امید به مدال‌آوری تیم‌های اعزامی به جاکارتا

امید به مدال‌آوری تیم‌های اعزامی به جاکارتا
منبع خبر: شبکه خبر
دسته خبری: ورزش|کشتی

مسئولان تیم‌های اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا با اشاره به تدارکات خوب مالی برای فدراسیون‌ها و تیم‌های اعزامی درخصوص مدال‌آوری تیم‌ها و ورزشکاران در بازی‌های آسیایی ابراز امیدواری کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک ایران در برنامه نبض ورزش با ابراز رضایت از حمایت های مالی دولت از تیم های ورزشی افزود: این دوره ما با پشتیبانی گرم دولت روبرو شدیم و دولت ما را هرگز تنها نگذاشت و هر موقع بودجه خواستیم تامین کردند و تامین مالی ابن بار بی نظیر بوده است و می توانم عرض کنم که 70 درصد بودجه ای که فدراسیون ها برای این بازی ها می خواستند پرداخت شده است. 
 
دبیرکل کمیته ملی المپیک ایران گفت: با وجود این البته بحث حمایت های مالی نسبی است و برمی گردد به اعتباری که می گیریم و تعداد تیم ها زیاد است و هر تیم و فدراسیون هم توقع حمایت دارد و با توجه به این موضوع رضایت ها هم نسبی است.
 
شهنازی با اشاره به این که هدف در اعزام ورزشکاران مدال آوری بوده گفت: با توجه به همدلی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و فدراسیون و کاردهای فنی و ورزشکاران و تدارکاتی که دیده شده در بازیهای این دوره مدال های بیشتر کسب خواهیم کرد. 
 
تیمور غیاثی مدیر تیم های دو و میدانی هم گفت: تیمی کیفی را با تعداد محدود اعزام کرده ایم و هدف هم مدال آوری بوده است. 
 
غیاثی با اشاره به اهمیت و جایگاه جهانی بازیهای آسیایی افزود:  در دو و میدانی که از رشته های پر مدال است ما با 10 ورزشکار مرد و 2 خانم شرکت می کنیم که همه با وسواس خاص انتخاب و اعزام شده اند.
 
حسن رحیمی مربی تیم ملی کشتی آزاد هم در ارتباط تلفنی با برنامه با ابراز رضایت نسبی از حمایت ها از تیم کشتی گفت: کشتی گیران خوب تمرین کرده اند و وضعیت آنها ایده آل است و همه با آمادگی در مسابقات شرکت می کنند. 
 

نمایش موجودیت‌ها