date_range یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۵:۰۹:۲۲ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

39 وسیله شهربازی ایلام استانداردسازی شد

39 وسیله شهربازی ایلام استانداردسازی شد
منبع خبر: پویا خبر

39 وسیله شهربازی ایلام استانداردسازی شد

 

 

 

ایلام - مدیرکل استاندارد ایلام از کنترل مستمر تجهیزات شهر بازی های استان خبر داد و گفت: 39 وسیله شهر بازی تاکنون استاندارد سازی شده است.

مهناز همتی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود: استانداردسازی وسایل تفریحی شهرهای بازی شامل سه مرحله طراحی و ساخت، نصب و بهره برداری است که در تمام این مراحل کارشناسان شرکت های بازرسی تایید صلاحیت شده باید نظارت داشته تا وسایل بازی مطابق با استاندارد ملی آماده بهره برداری شوند.
وی افزود: با توجه به اینکه تمام شهربازی ها و تجهیزات آن مشمول مقررات استاندارد اجباری هستند اما در این خصوص اکثر شهربازی های استان دارای گواهی استاندارد نیستند.
مدیرکل استاندارد ایلام با بیان اینکه 270 وسیله بازی در زمین‌های بازی شهرداری‌های ایلام غیر‌استاندارد هستند، یادآور شد: با توجه به پیگیری‌های مستمر این موضوع و اخطار به شهرداری استان و بی توجهی از سوی آنان، با اطلاع‌رسانی به دادستانی به‌عنوان مدعی‌العموم منتظر مجوز برخورد با خاطیان هستیم.
همتی تاکید کرد: تاکنون 39 وسیله شهربازی سطح استان استانداردسازی شده که 32 مورد آن مربوط به شهربازی‌های روباز شهرستان‌های ایلام، آبدانان، دره شهر، دهلران و ایوان است.
وی از مراحل پایانی استاندارد سازی 10 وسیله شهربازی استان خبر داد و گفت: سال گذشته 2 شهربازی سرپوشیده و هفت وسیله بازی مستقر در سطح شهر ایلام به دلیل عدم استاندارد پلمب شدند.
مدیرکل استاندارد ایلام تصریح کرد: زمانی را برای استانداردسازی وسایل و امکانات شهربازی ها مشخص کردیم در صورتی که این مراکز در این زمان مشخص موفق به کسب پروانه استاندارد نشوند از فعالیت آنها جلوگیری و پلمب می شوند./ایرنا

 

 

 

 

×××

 

   

    این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  :ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، یادداشت، سوژه و درج تبلیغات

   

 ۰۹۱۸۵۱۳۸۸۵۴ - ۰۹۳۹۸۴۳۳۹۱۶ - ارسال اخبار از طریق تلگرام: ۰۹۱۲۰۷۲۰۷۶۱

  

 

تصویرها
39 وسیله شهربازی ایلام استانداردسازی شد
نمایش موجودیت‌ها