date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۵۴:۴۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

استاندار ایلام: 55 هزار نفر امروز از مرز مهران خارج شدند

استاندار ایلام: 55 هزار نفر امروز از مرز مهران خارج شدند
منبع خبر: پویا خبر
دسته خبری: جامعه|دولت

استاندار ایلام: 55 هزار نفر امروز از مرز مهران خارج شدند

 

 

 


ایلام - استاندار ایلام گفت: 55 هزار نفر از زائران اربعین امروز از مرز مهران خارج شده اند.

قاسم سلیمانی دشتکی در جلسه ستاد اربعین در پایانه مرزی مهران اظهار داشت: با توجه به حجم عظیم تردد زوار از مرز مهران طبق آمار خروجی ها، تردد زوار امروز به سمت کربلای معلی تا این لحظه 55 هزار نفر بوده است.
وی افزود: روز گذشته نیز حدود 68 هزار نفر از مرز خارج شدند.
وی با اشاره به اینکه 90 درصد کامیون های موکب داران از مرز عبور کرده اند، یادآور شد: 60 درصدتردد زوار کشور از مرز مهران انجام می شود.
استاندار ایلام گفت: دستگاه های عضور ستاد اربعین از موازی کاری پرهیز و مسائل و مشکلات را در ستاد اربعین استان پیگیری کنند.
سلیمانی دشتکی با اشاره به توسعه زیرساخت های استان برای اربعین، افزود: با تلاش صورت گرفته بخش زیادی از مسیر ایلام به مهران چهاربانده شده است.
وی تاکید کرد: در جهت تسهیل و رفع موانع و مشکلات در مرز مهران نشست های متعدد با مقامات عراقی در پایانه مرزی مهران با هدف تسهیل در تردد و ارائه خدمات مطلوب به زائران در ایام اربعین صورت گرفته است.
شهرستان مرزی مهران در 85 کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین المللی از معابر اصلی و مهم تردد خودروهای شخصی، کامیون های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائرین عتبات عالیات است.
پارکینگ بزرگ اربعین مهران با 70 هکتار و پایانه برکت با حدود 23 هکتار در راستای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی آماده استقبال از زائران است./ایرنا

 

 

 

 

 انتهای پیام/*

 

ایمیل برای ارسال اخبار، مقاله، یادداشت، سوژه و درج تبلیغات:  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

 

 

  

تصویرها
استاندار ایلام: 55 هزار نفر امروز از مرز مهران خارج شدند
نمایش موجودیت‌ها