date_range یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۳۹:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

1100 نیکوکار یزدی به جمع حامیان ایتام و محسنین پیوستند

1100 نیکوکار یزدی به جمع حامیان ایتام و محسنین پیوستند
منبع خبر: خبرگزاری قرآن

گروه اجتماعی- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: حدود یک‌هزار و 100 نیکوکار یزدی به جمع حامیان ایتام و محسنین پیوستند.

به گزارش از یزد به نقل از کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه حدود هزار و ۱۰۰ نیکوکار یزدی به جمع حامیان ایتام و محسنین پیوستند اظهار کرد: ۱۰۰ پایگاه کمیته امداد استان یزد و مراکز نیکوکاری در ماه مبارک رمضان سال جاری نسبت به ثبت‌نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین و دریافت نذورات مردمی برای اطعام و افطار نیازمندان اقدام کردند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد با اشاره به مشارکت مردم خداجوی استان در طرح‌های خداپسندانه این نهاد ادامه داد: حامیان نیکوکار در ماه مبارک رمضان سال جاری حمایت ۴۷۳ یتیم را در قالب طرح اکرام ایتام و ۸۵۸ فرزند نیازمند غیر یتیم را به‌عنوان طرح محسنین عهده‌دار شدند تا ماهیانه حداقل ۳۰ هزار تومان به آنان کمک کنند.
وی با تاکید بر اهمیت گسترش شبکه حامیان و حامی یابی مبتنی بر نیاز محرومان در زمینه‌های معیشت، درمان، مسکن، اشتغال، جهیزیه و تحصیل دانش آموزان یادآور شد: مردم نیکوکار استان یزد در سال گذشته هشت میلیارد و ۷۸۳ میلیون تومان در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین به ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم تحت حمایت این نهاد کمک کردند.
مشعل چی با اشاره به کسب رتبه نخست استان یزد در حوزه اکرام ایتام و محسنین در سال ۹۶ طبق شاخص‌های مشخص‌شده برای این بخش گفت: ۲۸ هزار حامی نیکوکار حمایت چهار هزار یتیم و فرزند نیازمند غیر یتیم را بر عهده‌دارند.

انتهای پیام

نمایش موجودیت‌ها