date_range چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۳۰:۰۰ ق.ظ

فردا؛ اعزام کاروان کمک‌های کهگیلویه و بویراحمد به کرمانشاه

فردا؛ اعزام کاروان کمک‌های کهگیلویه و بویراحمد به کرمانشاه
منبع خبر: خبرگزاری قرآن
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

گروه اجتماعی: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاروان بزرگ کمک‌های این استان فردا، پنجشنبه به کرمانشاه اعزام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیلویه و بویراحمد، علی‌محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، 23 آبان‌ماه در نشست ستاد بحران استان به منظور برنامه‌ریزی برای زلزله غرب کشور، اظهار کرد: کاروان کمک‌های مردمی این استان فردا، پنج‌شنبه هفته‌جاری به مناطق زلزله زده غرب کشور اعزام می‌شود.
وی افزود: اقلام ضروری از جمله فرآورده‌های خونی، مواد غذایی کنسروی و لوازم گرم کننده از جمله پتو با توجه به سردی هوا بیش از دیگر موارد مورد نیاز ساکنان مناطق زلزله زده غرب کشور است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این زمین لرزه در حوزه زاگرس رخ داده و وظیفه مردم مناطق زاگرس نشین از جمله کهگیلویه و بویراحمد را نیز چند برابر کرده است.
احمدی بیان کرد: انتظار می‌رود که مردم این استان در حد توان به مردم مناطق زلزله زده غرب کشور کمک کنند.
وی عنوان کرد: هر چند که تاکنون اقداماتی در کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به مردم مناطق زلزله زده غرب کشور انجام شده و برخی دستگاه‌های اجرایی استان نیز اعلام آمادگی کرده‌اند اما این امور باید به طور اصولی‌تر و با برنامه‌ریزی دقیق‌تر صورت گیرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: باید در روزهای آینده تقسیم کار بهتری بین دستگاه‌های اجرایی استان در زمینه اعزام کاروان‌های کمک مردم این استان به مناطق زلزله زده غرب کشور انجام شود.
نمایش موجودیت‌ها