صبح امروز؛ فرمانده قرارگاه ثامن‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه درگذشت
منبع خبر: خبرگزاری قرآن
دسته خبری: سیاست|آیین

گروه جهاد و حماسه سردار قدرت‌الله منصوری صبح امروز (یکشنبه) در حین بررسی و تنظیف سلاح انفرادی خود از ناحیه سر دچار سانحه شد و درگذشت.

صبح امروز؛ فرمانده قرارگاه ثامن‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه درگذشت

به گزارش ایکنا ؛ روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: صبح امروز (یکشنبه ۲۵ آذر) سردار قدرت‌الله منصوری فرمانده مخلص قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه، حین بررسی و تنظیف سلاح انفرادی خود از ناحیه سر دچار سانحه شد و به لقاءالله پیوست.

این اطلاعیه با تسلیت عروج شهادت گونه فرمانده ولایی و انقلابی قرارگاه ثامن الائمه(ع) و قدردانی از مجاهدت‌ها و تلاشهای خالصانه این جانباز و پاسدار مدافع حریم ولایت در برقراری امنیت و خدمت رسانی به مردم خاطرنشان کرده است: مراسم وداع با پیکر سردار منصوری ساعت ۱۸:۳۰ امروز (یکشنبه) درمشهد مقدس، مسجد امام علی(ع) واقع در بلوار فرامرز عباسی ۲۱ و مراسم تشییع از ساعت ۸:۳۰ صبح فردا(دوشنبه ۲۶ آذر) از مقابل مهدیه به سمت حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

مرحوم سردار منصوری از دوران دفاع مقدس ایثارگرانه در جبهه های حق علیه باطل حضور یافت و پس از دوران ۸ ساله مقاومت و ایستادگی نیز مسئولیت‌های خطیری را در فرماندهی تیپ ۲۱ امام رضا(ع)، فرماندهی لشکر ۵ نصر و فرماندهی قرارگاه قدس برعهده داشت و از سال ۱۳۹۳ با حکم فرمانده کل سپاه به سمت فرماندهی قرارگاه ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه منصوب شد.

انتهای پیام

تصویرها
صبح امروز؛ فرمانده قرارگاه ثامن‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه درگذشت
نمایش موجودیت‌ها