date_range چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۰۵:۰۰ ب.ظ

برگزاری کلاس آموزش قرآن ویژه کارکنان بانک قوامین لرستان

برگزاری کلاس آموزش قرآن ویژه کارکنان بانک قوامین لرستان
منبع خبر: خبرگزاری قرآن
دسته خبری: فرهنگ و هنر|آیین

گروه فعالیت‌های قرآنی مدیرکل شعب بانک قوامین لرستان با اشاره به تاثیر سازنده قرآن در زندگی، از برپایی کلاس‌های آموزش قرآن ویژه کارکنان بانک قوامین در استان خبر داد و گفت: همدلی، روابط انسانی، تعهد، وجدان کاری، وقت‌شناسی و پرهیز از رفتارهای غیراخلاقی از برکات عمل به دستورات الهی و سبک زندگی قرآنی است و ما محیط کاری مملو از اخلاق حسنه را مرهون حضور همکاران در این‌گونه مراسمات مذهبی و قرآنی هستیم.

برگزاری کلاس آموزش قرآن ویژه کارکنان بانک قوامین لرستان

روح‌الله بهمئی، مدیرکل شعب بانک قوامین شعبه لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، ضمن حمایت از برنامه‌های فرهنگی، مذهبی، برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر به‌صورت مستمر، کلاس‌های آموزشی تجوید و قرائت قرآن، برگزاری مراسم زیارت عاشورا و مشارکت در برنامه‌های فرهنگی و مذهبی را از مهم‌ترین فعالیت‌های بانک قوامین در استان دانست.
وی به تاثیر سازنده و جامع قرآن بر زندگی انسان و بخش‌های زندگی کاری، خانوادگی و اجتماعی اشاره کرد و افزود: انس گرفتن با قرآن موجب اثربخشی بر جنبه‌های اخلاق فردی و تمامی شئونات زندگی انسان می‏شود.
مدیرکل بانک قوامین لرستان ایجاد وحدت، همدلی، روابط انسانی، تعهد، وجدان‌کاری، وقت‌شناسی، ایجاد انگیزش جهت خدمت به مردم و پرهیز از رفتارهای غیراخلاقی را از برکات عمل به دستورات الهی و سبک زندگی قرآنی دانست و اظهارکرد: محیط کاری مملو از اخلاق حسنه را مرهون حضور همکاران در این‌گونه مراسمات مذهبی و قرآنی هستیم.
یادآور می‏‌شود، مدیرکل و کارکنان بانک قوامین استان لرستان شامگاه سه‌شنبه، هشتم خرداد با دعوت دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد و برنامه زمان‌بندی کمیسیون هماهنگی بانک‌ها در جلسات تفسیر قرآن مطابق سنوات گذشته در مسجد بعثت حضور حداکثری داشتند کمااینکه مشارکت و حمایت‌های مالی بانک قوامین در جلسات تفسیر قرآن در راستای ایجاد فضای قرآنی انجام می‌گیرد.
بنا براین گزارش، جوایز نقدی بانک قوامین به برگزیدگان قرآنی اهدا شد و در پایان جلسه تفسیر قرآن مجموعه کارکنان بانک قوامین با نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار و گفت‌وگو کردند.

انتهای پیام

تصویرها
برگزاری کلاس آموزش قرآن ویژه کارکنان بانک قوامین لرستان
نمایش موجودیت‌ها