date_range دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۰۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی
منبع خبر: خبرگزاری قرآن

گروه فرهنگی- دبیر علمی دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی، از تمدید مهلت ارسال آثار دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان خبر داد.

تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، محمدعزیزی راد، دبیر علمی دومین جشنواره رسانه‎ای ابوذر از تمدید مهلت ارسال آثار دومین جشنواره رسانه‎ای ابوذر استان خبر داد.
وی با بیان اینکه حضور همه‎ فعالان عرصه رسانه به خصوص فعالین در تشکل‎ها و اصناف رسانه‎ای می‎تواند سطح کیفی تولیدات ارسالی در این جشنواره را افزایش دهد، اظهار کرد: دومین جشنواره رسانه‎ای «ابوذر» آذربایجان شرقی در ۱۰ محور و هشت قالب برگزار می‎شود.
عزیزی راد، گفت: علاقه‎مندان می‎توانند آثار خود را در قالب‎های عکس، گزارش، مصاحبه، خبر ، یادداشت یا سرمقاله، کاریکاتور، موشن گرافی و طنز در محورهای «مقاومت و دفاع مقدس»، «مسائل صنفی خبرنگاران»، «بصیرت و دشمن شناسی»، «اقتصاد مقاومتی»، «حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی»، «مبارزه با آسیب‎های اجتماعی»، «خدمات اجتماعی و محرومیت زدایی»، «فرهنگ گردشگرپذیری»، «حقوق شهروندی» و «اشتعال زایی» به دبیرخانه ارسال کنند.
وی تاکید کرد: آثار باید در یکی از قالب‎های نامبرده شده و از یکم مهر ماه ۹۶ تا ۱۵ آبان ۹۷ در یکی از رسانه‎ها و نشریات استانی، ویژه نامه‎های استانی، نشریات سراسری، خبرگزاری‎ها و پایگاه‎های خبری مجوزدار منتشر شده باشد.
عزیزی راد با بیان اینکه آثار حتما باید با نام و با تایید مهر نشریه از طریق فرم ثبت نام مخصوص باشد، افزود: تمام فعالان رسانه‎ای استان می‎توانند در جشنواره شرکت کنند و هر خبرنگار می‎تواند در همه محورهای اعلام شده بدون هیچ محدودیتی آثار خود را به دبیرخانه ارسال کند.
وی در پایان با بیان اینکه هر شرکت کننده برای هر اثر در هر بخش فرم ثبت نام جداگانه‎ای تکمیل کند، گفت: شرکت کنندگان باید آثار ارسالی به همراه فرم ثبت نام این جشنواره را همه روزه در ساعات اداری به سازمان بسیج رسانه استان واقع در روبروی استانداری، کوچه شهید پیرسمساری، خانه مجتهدی‎ها و روزهای زوج از ساعت ۱۲ الی ۱۷ به دفتر انجمن صنفی روزنامه نگاران آذربایجان شرقی واقع در بلوار ۲۹ بهمن، مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تحویل دهند.

انتهای پیام

تصویرها
تمدید مهلت ارسال آثار جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی
نمایش موجودیت‌ها