date_range شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۱۸:۰۰ ب.ظ

مقاطع ابتدایی و پیش‌دبستانی تهران فردا تعطیل است

مقاطع ابتدایی و پیش‌دبستانی تهران فردا تعطیل است
منبع خبر: خبرگزاری قرآن
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

گروه اجتماعی: مقاطع ابتدایی و پیش‌دبستانی و مهدکودک تهران غیر از فیروزکوه و دماوند به دلیل آلودگی هوا، فردا تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، با تصویب کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی و مهد کودک غیر از فیروزکوه و دماوند فردا یکشنبه 26 آذرماه تعطیل اعلام شد.

کیومرث کللانتری شامگاه شنبه در خصوص مصوبات جلسه وضعیت اضطرار آلودگی هوا استان تهران گفت: قطعا حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از ورود به وضعیت اضطرار آلودگی هوا از اولویت‌های دستگاه محیط زیست و اعضاء کارگروه است.

وی در تشریح مصوبات این جلسه گفت: تعطیلی کلیه مهدهای کودک، پیش دبستانی و مقطع ابتدایی مدارس استان به جز شهرستانهای فیروزکوه و دماوند برای فردا از مصوبات این جلسه بود.

کلانتری افزود: ممنوعیت فعالیت معادن شن و ماسه، آسفالت وسیمان و توقف فعالیت‌های عمرانی برای فردا نیز به تصویب رسید.

دبیر کارگروه کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا استان تهران با بیان اینکه این جلسه به منظور پیش بینی اقدامات لازم برای کاهش آلودگی هوا در روزهای آینده تشکیل شد، گفت: با بیان اینکه مقرر شد اورژانس تهران آمادگی کامل برای خدمات رسانی به شهروندان را داشته باشد، اظهار داشت: افزایش محدوده طرح ترافیک به زوج و فرد و ممنوعیت فروش آرم طرح ترافیک روزانه از سوی شهرداری تهران برای فردا نیز از دیگر مصوبات جلسه بود.

وی تصریح کرد: تشدید برخورد با خودروهای دودزا و فاقد معاینه فنی توسط پلیس راهور از دیگر موضوعات مورد تصویب در این جلسه بود.

نمایش موجودیت‌ها