date_range سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۱۷:۰۰ ب.ظ

حمایت از تولید ملی؛ راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است

حمایت از تولید ملی؛ راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است
منبع خبر: خبرگزاری قرآن
دسته خبری: فرهنگ و هنر|آیین

گروه فرهنگی- مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: حمایت از تولید ملی را تنها راه برون‌رفت از مشکلات تحریم عنوان کرد و گفت: یقینا افزایش تولید و اشتغال آینده‌ای درخشان را برای فرزندانمان رقم می‌زند.

حمایت از تولید ملی؛ راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است

به گزارش ایکنا از البرز، حجت الاسلام سیدعباس مسعودی، 12 تیرماه در آیین سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی که با موضوع تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی در باشگاه میلاد کرج برگزار شد با اشاره به مشکلات کنونی جامعه، اظهارکرد: روحانیون در این برهه حساس می‌توانند نقش بسزایی در خدمت به نظام ایفا کنند و با روشنگری و فرهنگ‌سازی در کنار دولتمردان، کشور را از این برهه حساس اجتماعی عبور دهند.
وی با تاکید بر اینکه می توان با تدبیر از این وضعیت رهایی یافت، گفت: همانطور که در هشت سال دفاع مقدس توانستیم در یک جنگ نابرابر پیروز شویم، امروز نیز علی رغم فشار دشمنان به ویژه در حوزه اقتصادی، می‌توانیم با تولید ملی کشور را سرافراز کنیم.
این مسئول حمایت از تولید ملی را تنها راه برون رفت از مشکلات تحریم عنوان کرد و گفت: یقینا افزایش تولید و اشتغال آینده‌ای درخشان را برای فرزندانمان رقم می‌زند.
وی تاکید کرد: خوشبختانه مردم ایران با هر سلیقه، اعتقاد و گرایش زمانیکه صحبت از اصل نظام می‌شود، در کنار هم حضور دارند و یکپارچه عمل می‌کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز در ادامه به فعالیت سه هزار هیئت مذهبی، 40 کانون فرهنگی و 100 موسسه قرآنی در البرز اشاره کرد و افزود: سپر دین بهترین سپر در مقابل هجمه‌های فرهنگی است و اگر بنیاد اعتقادی مردم تقویت شود می‌توانند در مقابل هجمه‌ها محکم ایستاده و حتی مشکلات اقتصادی را به راحتی پشت سربگذارند.
این همایش با حضور روسا و اعضای کانون ها و تشکل های دینی و مذهبی استان برگزار شد.
انتهای پیام./

تصویرها
حمایت از تولید ملی؛ راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است
نمایش موجودیت‌ها