مشمولان به خدمت سربازی فراخوانده شدند
منبع خبر: پول‌نیوز

 -  سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی با صدور اطلاعیه ای از مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم را که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آبان سال 97 دریافت کرده اند به خدمت سربازی فرا خواند.

سازمان وظیفه عمومی در اطلاعیه روز دوشنبه خود از مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 19 آبان 97 دریافت کرده اند خواست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفینامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ نوزدهم آبان 1397 و مشمولان ساکن سایر استانها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفینامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: حضور نیافتن به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب می شود و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

این اطلاعیه می افزاید: همه مشمولان می توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز را برای ارائه به مراکز آموزش رویت و در موعد اعزام همراه داشته باشند.
نمایش موجودیت‌ها