date_range یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۱۲:۱۱ ب.ظ

در نشست هم‌اندیشی و هماهنگی نمایشگاه همایش اقتصاد و سرمایه عنوان شد همدان جامانده از توسعه صنعتی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان در نشست هم اندیشی و هماهنگی نمایشگاه همایش اقتصاد و سرمایه که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط با این همایش تشکیل شد، گفت: همدان از نظر ظرفیت و توانمندیهای موجود یک استان استثنایی به شمار می رود اما متاسفانه از لحاظ صنعتی از برخی استان ها جا مانده است.
رضا قیاسی گفت: باید از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود به نحو مطلوب استفاده کنیم.
به گزارش مهر، وی اظهار داشت: مسئولان استان همدان در تمامی زمینه ها به ویژه امور اقتصادی و سرمایه گذاری از هیچ کوششی برای رسیدن استان همدان به آنچه استحقاق و شایسته آن است دریغ نکرده و نخواهند کرد. معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان تولید و اشتغال را امری مقدس برشمرد و گفت: ایجاد اشتغال و تولید از جمله راههای رسیدن به اقتصادی پویا و فعال است.
وی عنوان کرد: یکی از اهداف برگزاری همایش و نمایشگاه اقتصاد و سرمایه این است که از ظرفیت ها و توانمندیهای موجود استفاده کنیم.
مدیر کل اقتصاد و دارایی استان همدان نیز بیان کرد: از جمله رسالت‌های وزارت اقتصاد و دارایی و دولت و نیز تاکیدات استاندار همدان فراهم سازی بستر مناسب به منظور حمایت از بخش خصوصی و جذب و سرمایه گذاری است.
سیدناصر محمودی بااشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از تولید کالای داخلی گفت: اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان متولی برگزاری جلسات همفکری این همایش است که دستگاههای اجرایی بتوانند با همت همگانی زمینه لازم را برای رشد و توسعه اقتصادی استان فراهم کنند که در همین راستا سومین نمایشگاه اقتصاد و سرمایه(بستا) در استان همدان ۲۳ مهرماه سالجاری برگزار خواهد شد.
مدیر کل اقتصاد و دارایی استان همدان در ادامه اشاره ای به اقدامات انجام شده در اولین و دومین همایش و نمایشگاه اقتصاد و سرمایه داشت و مهمترین اهداف برگزاری سومین همایش را حضور بخش خصوصی به منظور ارائه توانمندیها و اقدامات در عرصه خدمات رسانی به مردم و بدون واسطه عنوان کرد.
وی تاکید کرد: با توجه به شرایط کنونی اقتصاد باید در این نمایشگاه مزیت ها و توانمندی های استان را در کنار همایش در معرض دید عموم قرار دهیم که لازمه این کار نیز همدلی و هم افزایی همگانی است.

نمایش موجودیت‌ها