date_range چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۴۹:۰۰ ق.ظ

امضای تفاهم‌نامه یک شرکت ایرانی با طرف عراقی در حاشیه نمایشگاه بزرگ توانمندی‌های صنایع کشور

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حاشیه نمایشگاه بزرگ توانمندیهای صنایع کشور، یک شرکت ایرانی با طرف عراقی تفاهم نامه همکاری به امضا رساند .

مهندس سهراب بنام در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این واحد تولیدی در شهرک صنعتی یاسوج ۱ قرار دارد، افزود: این تفاهم نامه میان شرکت سیم افشان یاسوج با یک شرکت عراقی در خصوص تولید سیم و کابل به امضا رسید .

وی اظهارکرد: در این نمایشگاه که مقامات عالی سیاسی و نظامی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولین کشوری و لشکری و مدیران ارشد بخش خصوصی حضور دارند و 1200 واحد صنعتی کوچک و متوسط از ایران و جهان آخرین توانمندی‌های خود را در عرصه تولید برای بازدیدکنندگان به نمایش درآوردند .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برای نخستین‌بار این تعداد واحد صنعتی کوچک و متوسط به صورت B ۲ B و B ۲ C توانمندی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

بنام عنوان کرد: محصولات واحد های تولیدی این استان در سطح کشور و در دنیا قابل رقابت هستند.

وی اضافه کرد: حدود 20 واحد صنعتی استان با حمایت مالی شرکت شهرکها صنعتی در بزرگترین نمایشگاه توانمندیهای صنایع کوچک در تهران به صورت رایگان شرکت کردند و کلیه هزینه های حضور در نمایشگاه را شرکت شهرکهای صنعتی استان پرداخت کرده است.


انتهای پیام
نمایش موجودیت‌ها