date_range پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۱۰:۳۸:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

سابقه‌دار بودن زن هنجارشکن خیابان گلسار

سابقه‌دار بودن زن هنجارشکن خیابان گلسار
منبع خبر: الف

معاون اجتماعی پلیس گیلان از سابقه‌دار بودن زن هنجارشکن خیابان گلسار رشت خبر داد و گفت: ماموران نیروی انتظامی در بررسی‌های خود متوجه سابقه‌دار بودن این فرد شده و به علت انجام رفتار به دور از شئونات اسلامی از جمله مصرف مشروب و مختل کردن نظم عمومی روانه زندان شد.

به گزارش فارس، مجید رسول زاده امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فرد هنجارشکن در خیابان گلسار حالت طبیعی نداشت، اظهار کرد: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد این زن هنجارشکن به علت مصرف مشروبات الکی حالت طبیعی نداشته و متاسفانه مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرد.

وی با اشاره به رفتار مناسب ماموران نیروی انتظامی با زن هنجارشکن خیابان گلسار گفت: علاوه بر فحاشی و هتاکی‌های متعدد این زن هنجار شکن ۳۵ ساله و غیر گیلانی ماموران نیروی انتظامی با رفتار مناسب خود و با آرامش و حفظ حرمت این زن را دعوت به رعایت حجاب و کنترل رفتار خود کردند ولی متاسفانه موفق به انجام این کار نشدند.

معاون اجتماعی پلیس گیلان یکی از دلایل برخورد قانونی پلیس با این زن را ادامه رفتار خارج از شئونات اسلامی عنوان کرد و افزود: ماموران بارها سعی کردند تا این فرد را از رفتار خود منصرف کنند ولی این زن هر بار دست به دعوت دیگران برای تمرد از دستور و توهین به پلیس و مردم می‌کرد به همین دلیل ماموران مجبور شدند این فرد را دستگیر کنند.

رسول زاده از سابقه دار بودن این زن هنجارشکن خبر داد و‌ گفت: ماموران نیروی انتظامی در بررسی‌های خود متوجه سابقه دار بودن این فرد شده و به دستور مقام قضایی این زن به اتهام‌های مختلف  از جمله کشف حجاب، دعوت به فساد، اختلال در نظم عمومی، درگیری و تمرد در مقابل ماموران پلیس روانه زندان شد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی برخورد قاطعه ای با مختل کنندگان نظم عمومی جامعه می‌کند، تصریح کرد: متاسفانه عده‌ای در جامعه می‌خواهند نظم عمومی را مختل و باعث سلب آرامش مردم شوند که نیروی انتظامی با توجه به وظایف خود در مقابل این افراد ایستادگی و برخورد قاطعانه با آنها می‌کند.

نمایش موجودیت‌ها