date_range دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۸:۰۰ ب.ظ

نگاهی به سوابق نماینده جدید رهبر انقلاب در دانشگاه‌ها

نگاهی به سوابق نماینده جدید رهبر انقلاب در دانشگاه‌ها
منبع خبر: الف

رئیس جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، جوانی انقلابی و جهادی است که در مدت فعالیت خود در دانشگاه‌های مختلف توانسته ارتباط بسیار صمیمی، خوب و موثری را با دانشگاهیان داشته باشد.

به گزارش فارس، عصر امروز حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی با حکم رهبر معظم انقلاب به عنوان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب شد.

وی متولد سال ۱۳۵۱ در اسد آباد همدان است و از سال 1365 تحصیلات حوزوی خود را آغاز کرده است.

حجت الاسلام مصطفی رستمی از سال ۱۳۷۵ در درس خارج فقه و اصول حضرت آیات سبحانی، وحیدخراسانی، شیخ جواد تبریزی، فاضل لنکرانی و... شرکت کرده و دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه مفید و دکترای انقلاب اسلامی در دانشگاه معارف اسلامی است.

 

نگاهی به سوابق نماینده جدید رهبر انقلاب در دانشگاه‌ها

وی مدرس علوم حوزوی در حوزه علمیه و معارف اسلامی و حقوق بین الملل در دانشگاه های بوعلی سینا، صنعتی شریف و علوم پزشکی همدان هم بوده است.

تالیف مقالات متعدد علمی پژوهشی و همکاری با پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی بخشی از فعالیت‌هایی است که رئیس جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در کارنامه دارد.

رستمی همچنین از سال 1383 مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های علوم پزشکی و بوعلی سینا همدان بوده است.

وی همچنین در آبان ماه 95 به جای حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب محمدنژاد به عنوان مسئول جدید دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه شریف منصوب شد.

این جوان انقلابی، دانشگاهی و جهادی پیش از این معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بود، وی در مهر 96 و بعد حجت الاسلام قریشی این مسئولیت را بر عهده گرفت.

لازم به ذکر است رستمی در مدت فعالیت خود در دانشگاه های مختلف توانست ارتباط بسیار صمیمی، خوب و موثری را با دانشگاهیان داشته باشد.

تصویرها
نگاهی به سوابق نماینده جدید رهبر انقلاب در دانشگاه‌ها
نمایش موجودیت‌ها